Sukces miejskiego programu in vitro w Łodzi. Są już pierwsze narodziny i kolejne dzieci w drodze [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Sukces miejskiego programu in vitro w Łodzi. Są już pierwsze narodziny i kolejne dzieci w drodze [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] noworodek; pixabay.com /CC0 fot. TaniaVdB
Ilustracja do artykułu Sukces miejskiego programu in vitro w Łodzi. Są już pierwsze narodziny i kolejne dzieci w drodze [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Trzy dziewczynki i dwóch chłopców urodziło się w Łodzi dzięki miejskiemu programowi in vitro. Pierwsza na świat przyszła w szpitalu im. Rydygiera Hania.

Programem in vitro objętych jest w Łodzi 200 par. W ten sposób urodziło się już pięcioro dzieci - trzy dziewczynki i dwóch chłopców. A to dopiero początek. Kolejnych 50 kobiet jest już w ciąży. Pierwsza z programu in vitro, 21 maja, urodziła się Hania. Jak mówi ordynator w szpitalu Rydygiera, Beata Myślińska, poród przebiegł bez większych komplikacji, dziewczynka wraz z mamą są już w domu.

Więcej o sukcesie miejskiego programu in vitro w Łodzi w materiale NOWA TV 24 GODZINY:

 

Czytaj też: Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

47 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 39 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 10 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 17 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy