Strzelanina na imprezie w Uniejowie

Zdjęcie z artykułu: Strzelanina na imprezie w Uniejowie 36-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni oraz złamanie zakazu sądowego; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Strzelanina na imprezie w Uniejowie

O mały włos, a skończyłoby się tragedią. W sobotę (17 czerwca) na imprezie na terenie obiektu w Uniejowie pod Łodzią doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 36-letni mężczyzna wyciągnął broń i strzelił w kierunku jednego z uczestników.

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy w Uniejowie na ul. Zamkowej, gdzie odbywała się impreza. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna, po kłótni z organizatorami, wyszedł z niej, a po chwili wrócił samochodem. Z zeznań świadków wynika, że kiedy wysiadł z auta podszedł trzymając w ręku przedmiot przypominający broń. Następnie skierował go w stronę jednego z gości i oddał strzał. Mężczyzna uchylił głowę unikając obrażeń.

Policjanci zatrzymali 36-latka, który został przewieziony do aresztu. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,58 promila. Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że sprawca ma orzeczony bezterminowy zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas przeszukania mieszkania sprawcy policjanci ujawnili dwie sztuki broni gazowej oraz amunicję. Teraz 36-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni oraz złamanie zakazu sądowego.

Czytaj też: Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

41 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 2 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 19 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 39 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy