Strzelanina na imprezie w Uniejowie

Zdjęcie z artykułu: Strzelanina na imprezie w Uniejowie 36-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni oraz złamanie zakazu sądowego; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Strzelanina na imprezie w Uniejowie

O mały włos, a skończyłoby się tragedią. W sobotę (17 czerwca) na imprezie na terenie obiektu w Uniejowie pod Łodzią doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 36-letni mężczyzna wyciągnął broń i strzelił w kierunku jednego z uczestników.

Zdarzenie miało miejsce tuż po północy w Uniejowie na ul. Zamkowej, gdzie odbywała się impreza. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna, po kłótni z organizatorami, wyszedł z niej, a po chwili wrócił samochodem. Z zeznań świadków wynika, że kiedy wysiadł z auta podszedł trzymając w ręku przedmiot przypominający broń. Następnie skierował go w stronę jednego z gości i oddał strzał. Mężczyzna uchylił głowę unikając obrażeń.

Policjanci zatrzymali 36-latka, który został przewieziony do aresztu. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,58 promila. Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że sprawca ma orzeczony bezterminowy zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas przeszukania mieszkania sprawcy policjanci ujawnili dwie sztuki broni gazowej oraz amunicję. Teraz 36-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni oraz złamanie zakazu sądowego.

Czytaj też: Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy