Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA] Właściciel zakładu przy ul. Skrzywana palił przewody elektryczne; Straż miejska w Łodzi
Ilustracja do artykułu Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Smog osiąga niebezpieczne dla zdrowia granice, mimo tego strażnicy miejscy mają ręce pełne roboty. Zobaczcie, czym palił właściciel jednego z zakładów na Górnej.

Ten tydzień w Łodzi, pod względem stężenia smogu w powietrzu nie należał do najlepszych. Rakotwórcze pyły przekroczyły normę kilkakrotnie, byliśmy blisko osiągnięcia poziomu alarmowego. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę ze złej sytuacji. W środę 15 lutego nad ranem strażnicy z Oddziału Dzielnicowego Łódź-Górna, podczas patrolowania rejonu osiedla Górniak, przyłapali na paleniu odpadów właściciela jednego z zakładów. - Funkcjonariusze zauważyli silne zadymienie na terenie posesji przy ul. Skrzywana. Udali się do miejsca, z którego wydobywał się dym. Pochodził on z jednego z wynajmowanych pomieszczeń. Zastali tam właściciela zakładu usługowego, który wypalał w piecu przewody elektryczne - opisuje straż miejska.

Mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. z art. 191 ustawy o odpadach.

Czytaj też: Pabianice przekroczyły poziom ALARMOWY stężenia pyłu PM10. Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dla Łodzi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy