Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA] Właściciel zakładu przy ul. Skrzywana palił przewody elektryczne; Straż miejska w Łodzi
Ilustracja do artykułu Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Smog osiąga niebezpieczne dla zdrowia granice, mimo tego strażnicy miejscy mają ręce pełne roboty. Zobaczcie, czym palił właściciel jednego z zakładów na Górnej.

Ten tydzień w Łodzi, pod względem stężenia smogu w powietrzu nie należał do najlepszych. Rakotwórcze pyły przekroczyły normę kilkakrotnie, byliśmy blisko osiągnięcia poziomu alarmowego. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę ze złej sytuacji. W środę 15 lutego nad ranem strażnicy z Oddziału Dzielnicowego Łódź-Górna, podczas patrolowania rejonu osiedla Górniak, przyłapali na paleniu odpadów właściciela jednego z zakładów. - Funkcjonariusze zauważyli silne zadymienie na terenie posesji przy ul. Skrzywana. Udali się do miejsca, z którego wydobywał się dym. Pochodził on z jednego z wynajmowanych pomieszczeń. Zastali tam właściciela zakładu usługowego, który wypalał w piecu przewody elektryczne - opisuje straż miejska.

Mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. z art. 191 ustawy o odpadach.

Czytaj też: Pabianice przekroczyły poziom ALARMOWY stężenia pyłu PM10. Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dla Łodzi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

58 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 23 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy