Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA] Właściciel zakładu przy ul. Skrzywana palił przewody elektryczne; Straż miejska w Łodzi
Ilustracja do artykułu Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Smog osiąga niebezpieczne dla zdrowia granice, mimo tego strażnicy miejscy mają ręce pełne roboty. Zobaczcie, czym palił właściciel jednego z zakładów na Górnej.

Ten tydzień w Łodzi, pod względem stężenia smogu w powietrzu nie należał do najlepszych. Rakotwórcze pyły przekroczyły normę kilkakrotnie, byliśmy blisko osiągnięcia poziomu alarmowego. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę ze złej sytuacji. W środę 15 lutego nad ranem strażnicy z Oddziału Dzielnicowego Łódź-Górna, podczas patrolowania rejonu osiedla Górniak, przyłapali na paleniu odpadów właściciela jednego z zakładów. - Funkcjonariusze zauważyli silne zadymienie na terenie posesji przy ul. Skrzywana. Udali się do miejsca, z którego wydobywał się dym. Pochodził on z jednego z wynajmowanych pomieszczeń. Zastali tam właściciela zakładu usługowego, który wypalał w piecu przewody elektryczne - opisuje straż miejska.

Mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. z art. 191 ustawy o odpadach.

Czytaj też: Pabianice przekroczyły poziom ALARMOWY stężenia pyłu PM10. Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dla Łodzi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

19 lutego 2017, 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!

19 lutego 2017, 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.

19 lutego 2017, 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    

19 lutego 2017, 16:11
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy