Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA] Właściciel zakładu przy ul. Skrzywana palił przewody elektryczne; Straż miejska w Łodzi
Ilustracja do artykułu Smog w Łodzi niemal osiąga poziom alarmowy. Tymczasem ZOBACZCIE, czym palono w tym zakładzie na Górnej... [ZDJĘCIA]

Smog osiąga niebezpieczne dla zdrowia granice, mimo tego strażnicy miejscy mają ręce pełne roboty. Zobaczcie, czym palił właściciel jednego z zakładów na Górnej.

Ten tydzień w Łodzi, pod względem stężenia smogu w powietrzu nie należał do najlepszych. Rakotwórcze pyły przekroczyły normę kilkakrotnie, byliśmy blisko osiągnięcia poziomu alarmowego. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę ze złej sytuacji. W środę 15 lutego nad ranem strażnicy z Oddziału Dzielnicowego Łódź-Górna, podczas patrolowania rejonu osiedla Górniak, przyłapali na paleniu odpadów właściciela jednego z zakładów. - Funkcjonariusze zauważyli silne zadymienie na terenie posesji przy ul. Skrzywana. Udali się do miejsca, z którego wydobywał się dym. Pochodził on z jednego z wynajmowanych pomieszczeń. Zastali tam właściciela zakładu usługowego, który wypalał w piecu przewody elektryczne - opisuje straż miejska.

Mężczyzna ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. z art. 191 ustawy o odpadach.

Czytaj też: Pabianice przekroczyły poziom ALARMOWY stężenia pyłu PM10. Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dla Łodzi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

43 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

43 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

59 min
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 50 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy