Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO] Tippi; Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim
Ilustracja do artykułu Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Wabi się Tippi, jest małym, kudłatym i bardzo towarzyskim psem, ale ma problemy z poruszaniem się i pilnie potrzebuje pomocy.

W internecie pojawiły się głosy oburzenia na wieść o ewentualnym uśpieniu Tippiego. Po dzisiejszej (20 lutego) rozmowie z pracownikami schroniska w Piotrkowie, dowiedzieliśmy się, że eutanazja psiaka nie wchodzi w rachubę. Poprzednia informacja wyniknęła z nieprecyzyjnego przekazania informacji przez reportera.


Historia psa jest dramatyczna. - Trafił do schroniska z ranami na całym ciele i z larwami much w skórze. Nie wiadomo, jak długo leżał sam, zanim został znaleziony - opisuje schronisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Weterynarz stwierdził złamanie kręgosłupa, które jest nieoperacyjne. Zwierzak ma niedowład tylnych łap. Aby Tippi mógł cieszyć się świeżym powietrzem i wychodzić na spacery niezbędny jest zakup wózka. Jeśli nie znajdą się fundusze będzie musiał zostać uśpiony.

 

Pomóc może każdy. Środki można wpłacać na miejscu lub na specjalne konto. Więcej szczegółów o tej akcji na stronie internetowej www.schronisko-piotrkow.pl.

O akcji zbiórki pieniędzy na wózek dla Tippiego w materiale reportera Rafała Różyckiego, posłuchajcie:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy