Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO] Tippi; Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim
Ilustracja do artykułu Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Wabi się Tippi, jest małym, kudłatym i bardzo towarzyskim psem, ale ma problemy z poruszaniem się i pilnie potrzebuje pomocy.

W internecie pojawiły się głosy oburzenia na wieść o ewentualnym uśpieniu Tippiego. Po dzisiejszej (20 lutego) rozmowie z pracownikami schroniska w Piotrkowie, dowiedzieliśmy się, że eutanazja psiaka nie wchodzi w rachubę. Poprzednia informacja wyniknęła z nieprecyzyjnego przekazania informacji przez reportera.


Historia psa jest dramatyczna. - Trafił do schroniska z ranami na całym ciele i z larwami much w skórze. Nie wiadomo, jak długo leżał sam, zanim został znaleziony - opisuje schronisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Weterynarz stwierdził złamanie kręgosłupa, które jest nieoperacyjne. Zwierzak ma niedowład tylnych łap. Aby Tippi mógł cieszyć się świeżym powietrzem i wychodzić na spacery niezbędny jest zakup wózka. Jeśli nie znajdą się fundusze będzie musiał zostać uśpiony.

 

Pomóc może każdy. Środki można wpłacać na miejscu lub na specjalne konto. Więcej szczegółów o tej akcji na stronie internetowej www.schronisko-piotrkow.pl.

O akcji zbiórki pieniędzy na wózek dla Tippiego w materiale reportera Rafała Różyckiego, posłuchajcie:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

42 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

42 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

58 min
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 49 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy