Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego. Jeśli się nie uda, psa będzie trzeba uśpić [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego. Jeśli się nie uda, psa będzie trzeba uśpić [AUDIO] Tippi; Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim
Ilustracja do artykułu Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego. Jeśli się nie uda, psa będzie trzeba uśpić [AUDIO]

Wabi się Tippi, jest małym, kudłatym i bardzo towarzyskim psem, ale ma problemy z poruszaniem się i pilnie potrzebuje pomocy. Jeśli nie znajdą się pieniądze na wózek, pies będzie musiał zostać uśpiony.

Historia psa jest dramatyczna. - Trafił do schroniska z ranami na całym ciele i z larwami much w skórze. Nie wiadomo, jak długo leżał sam, zanim został znaleziony - opisuje schronisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Weterynarz stwierdził złamanie kręgosłupa, które jest nieoperacyjne. Zwierzak ma niedowład tylnych łap. Aby Tippi mógł cieszyć się świeżym powietrzem i wychodzić na spacery niezbędny jest zakup wózka. Jeśli nie znajdą się fundusze będzie musiał zostać uśpiony.

 

Pomóc może każdy. Środki można wpłacać na miejscu lub na specjalne konto. Więcej szczegółów o tej akcji na stronie internetowej www.schronisko-piotrkow.pl.

O akcji zbiórki pieniędzy na wózek dla Tippiego w materiale reportera Rafała Różyckiego, posłuchajcie:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

19 lutego 2017, 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!

19 lutego 2017, 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.

19 lutego 2017, 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    

19 lutego 2017, 16:11
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy