Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO] Tippi; Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim
Ilustracja do artykułu Schronisko w Piotrkowie zbiera pieniądze na wózek dla Tippiego [AUDIO]

Wabi się Tippi, jest małym, kudłatym i bardzo towarzyskim psem, ale ma problemy z poruszaniem się i pilnie potrzebuje pomocy.

W internecie pojawiły się głosy oburzenia na wieść o ewentualnym uśpieniu Tippiego. Po dzisiejszej (20 lutego) rozmowie z pracownikami schroniska w Piotrkowie, dowiedzieliśmy się, że eutanazja psiaka nie wchodzi w rachubę. Poprzednia informacja wyniknęła z nieprecyzyjnego przekazania informacji przez reportera.


Historia psa jest dramatyczna. - Trafił do schroniska z ranami na całym ciele i z larwami much w skórze. Nie wiadomo, jak długo leżał sam, zanim został znaleziony - opisuje schronisko w Piotrkowie Trybunalskim.

Weterynarz stwierdził złamanie kręgosłupa, które jest nieoperacyjne. Zwierzak ma niedowład tylnych łap. Aby Tippi mógł cieszyć się świeżym powietrzem i wychodzić na spacery niezbędny jest zakup wózka. Jeśli nie znajdą się fundusze będzie musiał zostać uśpiony.

 

Pomóc może każdy. Środki można wpłacać na miejscu lub na specjalne konto. Więcej szczegółów o tej akcji na stronie internetowej www.schronisko-piotrkow.pl.

O akcji zbiórki pieniędzy na wózek dla Tippiego w materiale reportera Rafała Różyckiego, posłuchajcie:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

58 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 30 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 31 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 23 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy