Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO] Tak mieszkają lokatorzy kamienicy przy Legionów w Łodzi; Nella Krysztofowicz, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO]

Na klatce chodzą robaki, a sufit dosłownie wali się na głowę. Mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi żyją w fatalnych warunkach.

Stan techniczny tych budynków jest na tyle zły, że lokatorzy boją się tam mieszkać. Chodzi o budynki zlokalizowane przy Legionów 56 w Łodzi. - Warunki są straszne, ale poniekąd gdzieś trzeba po prostu mieszkać. Tylko smutne jest to, że w XXI wieku ludzie muszą w takich warunkach egzystować - mówi reporterce Eski Nelli Krysztofowicz jeden z mieszkańców.

Czytaj też: Mamie Mateusza skradziono spod bloku samochód. Chłopiec nie ma jak dojeżdżać do szkoły czy na rehabilitacje

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Radia ESKA Nelli Krysztofowicz:

 

Po marcowej interwencji mediów i stowarzyszenia Bratnia Pomoc pojawiła się iskierka nadziei. Mieszkańcy doczekali się tam porządnej kontroli nadzoru budowlanego. - Inspektor chodzi od lokalu do lokalu, ogląda strychy, klatki schodowe, notuje sobie wszystkie pęknięcia, dokładnie widzi, co tu się dzieje, widzi w jakim stanie jest budynek i potwierdza, że jego stan jest tragiczny - mówi Marcin Wawrzyńczak ze stowarzyszenia

Wyniki kontroli powinny być w ciągu tygodnia.

Więcej o tej sprawie w materiale AUDIO, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy