Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO] Tak mieszkają lokatorzy kamienicy przy Legionów w Łodzi; Nella Krysztofowicz, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi [WIDEO]

Na klatce chodzą robaki, a sufit dosłownie wali się na głowę. Mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi żyją w fatalnych warunkach.

Stan techniczny tych budynków jest na tyle zły, że lokatorzy boją się tam mieszkać. Chodzi o budynki zlokalizowane przy Legionów 56 w Łodzi. - Warunki są straszne, ale poniekąd gdzieś trzeba po prostu mieszkać. Tylko smutne jest to, że w XXI wieku ludzie muszą w takich warunkach egzystować - mówi reporterce Eski Nelli Krysztofowicz jeden z mieszkańców.

Czytaj też: Mamie Mateusza skradziono spod bloku samochód. Chłopiec nie ma jak dojeżdżać do szkoły czy na rehabilitacje

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Radia ESKA Nelli Krysztofowicz:

 

Po marcowej interwencji mediów i stowarzyszenia Bratnia Pomoc pojawiła się iskierka nadziei. Mieszkańcy doczekali się tam porządnej kontroli nadzoru budowlanego. - Inspektor chodzi od lokalu do lokalu, ogląda strychy, klatki schodowe, notuje sobie wszystkie pęknięcia, dokładnie widzi, co tu się dzieje, widzi w jakim stanie jest budynek i potwierdza, że jego stan jest tragiczny - mówi Marcin Wawrzyńczak ze stowarzyszenia

Wyniki kontroli powinny być w ciągu tygodnia.

Więcej o tej sprawie w materiale AUDIO, posłuchajcie:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

19 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

22 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

24 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

30 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy