Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Zdjęcie z artykułu: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go? Poszukiwany nożownik; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Łódzka policja poszukuje mężczyzny, który na początku marca w tramwaju jadącym w stronę Teofilowa dźgnął nożem młodego chłopaka i usiłował ukraść mu plecak.

Zdarzenie miało miejsce 2 marca około godz. 10 w tramwaju linii 2 przed przystankiem przy ul. Limanowskiego/Urzędnicza w kierunku Teofilowa. Napastnik zaatakował młodego mężczyznę nożem powodując dwie rany kłute i usiłował ukraść mu plecak.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wsiadł do tramwaju na przystanku przy Manufakturze bądź przy ul. Lutomierskiej. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie w kolorze granatowym -materiałowe, tzw. rurki z kieszeniami po bokach, tak jak w spodniach typu bojówki, ciemne adidasy.

Z rysopisu wynika, że ma około 20-25 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 165-170 cm wzrostu. Ogolony jest na łyso z widocznym delikatnym odrostem czarnych włosów, oczy piwne.

Czytaj też: Okradł budynek Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Pabianickiej [ZDJĘCIE Z MONITORINGU]


 
W oparciu o zeznania świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny lub jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27 telefon 42 665-15-00, 01 czynny całą dobę.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

27 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

39 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 16 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy