Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Zdjęcie z artykułu: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go? Poszukiwany nożownik; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Łódzka policja poszukuje mężczyzny, który na początku marca w tramwaju jadącym w stronę Teofilowa dźgnął nożem młodego chłopaka i usiłował ukraść mu plecak.

Zdarzenie miało miejsce 2 marca około godz. 10 w tramwaju linii 2 przed przystankiem przy ul. Limanowskiego/Urzędnicza w kierunku Teofilowa. Napastnik zaatakował młodego mężczyznę nożem powodując dwie rany kłute i usiłował ukraść mu plecak.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wsiadł do tramwaju na przystanku przy Manufakturze bądź przy ul. Lutomierskiej. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie w kolorze granatowym -materiałowe, tzw. rurki z kieszeniami po bokach, tak jak w spodniach typu bojówki, ciemne adidasy.

Z rysopisu wynika, że ma około 20-25 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 165-170 cm wzrostu. Ogolony jest na łyso z widocznym delikatnym odrostem czarnych włosów, oczy piwne.

Czytaj też: Okradł budynek Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Pabianickiej [ZDJĘCIE Z MONITORINGU]


 
W oparciu o zeznania świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny lub jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27 telefon 42 665-15-00, 01 czynny całą dobę.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

1 godz. 2 min.
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 54 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 25 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 32 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy