Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Zdjęcie z artykułu: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go? Poszukiwany nożownik; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Łódzka policja poszukuje mężczyzny, który na początku marca w tramwaju jadącym w stronę Teofilowa dźgnął nożem młodego chłopaka i usiłował ukraść mu plecak.

Zdarzenie miało miejsce 2 marca około godz. 10 w tramwaju linii 2 przed przystankiem przy ul. Limanowskiego/Urzędnicza w kierunku Teofilowa. Napastnik zaatakował młodego mężczyznę nożem powodując dwie rany kłute i usiłował ukraść mu plecak.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wsiadł do tramwaju na przystanku przy Manufakturze bądź przy ul. Lutomierskiej. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie w kolorze granatowym -materiałowe, tzw. rurki z kieszeniami po bokach, tak jak w spodniach typu bojówki, ciemne adidasy.

Z rysopisu wynika, że ma około 20-25 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 165-170 cm wzrostu. Ogolony jest na łyso z widocznym delikatnym odrostem czarnych włosów, oczy piwne.

Czytaj też: Okradł budynek Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Pabianickiej [ZDJĘCIE Z MONITORINGU]


 
W oparciu o zeznania świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny lub jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27 telefon 42 665-15-00, 01 czynny całą dobę.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

55 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

55 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 11 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 2 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy