Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Zdjęcie z artykułu: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go? Poszukiwany nożownik; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]. Kojarzycie go?

Łódzka policja poszukuje mężczyzny, który na początku marca w tramwaju jadącym w stronę Teofilowa dźgnął nożem młodego chłopaka i usiłował ukraść mu plecak.

Zdarzenie miało miejsce 2 marca około godz. 10 w tramwaju linii 2 przed przystankiem przy ul. Limanowskiego/Urzędnicza w kierunku Teofilowa. Napastnik zaatakował młodego mężczyznę nożem powodując dwie rany kłute i usiłował ukraść mu plecak.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wsiadł do tramwaju na przystanku przy Manufakturze bądź przy ul. Lutomierskiej. Ubrany był w kurtkę koloru granatowego, spodnie w kolorze granatowym -materiałowe, tzw. rurki z kieszeniami po bokach, tak jak w spodniach typu bojówki, ciemne adidasy.

Z rysopisu wynika, że ma około 20-25 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 165-170 cm wzrostu. Ogolony jest na łyso z widocznym delikatnym odrostem czarnych włosów, oczy piwne.

Czytaj też: Okradł budynek Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Pabianickiej [ZDJĘCIE Z MONITORINGU]


 
W oparciu o zeznania świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny lub jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27 telefon 42 665-15-00, 01 czynny całą dobę.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

8 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

11 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

13 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

19 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy