Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Zdjęcie z artykułu: Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli  młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU] Zdjęcia z monitoringu miejskiego; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Zdarzenie miało miejsce 27 marca przed godz. 19 przy hotelu Novotel. Trzech mężczyzn zaczepiło młodego chłopaka, zażądali pieniędzy. Jeden z nich uderzył go w głowę, a następie okradł z telefonu.

Chłopak dostał cios w głowę, kiedy powiedział, że nie ma pieniędzy. Wtedy jeden z mężczyzn uderzył go, a następnie zabrał telefon. Napastnicy oddalili się w stronę osiedla Manhattan, po drodze zarejestrowały ich kamery monitoringu.

Czytaj też: Oto poszukiwani przestępcy z Łodzi. Zobacz, jak wyglądają! [Top 10]

Rysopisy:

Mężczyzna nr 1; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły, ubrany był w czarna kurtkę z materiału przypominającego ortalion na całej powierzchni kurtki wzory koloru żółtego, spodnie czarne, czarną czapkę,  obuwie sportowe jaskrawo zielone, posiadał plecak koloru granatowego.

Mężczyzna nr 2; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły, ubrany był w dwukolorową ciemną kurtkę z kapturem: od pasa w górę czarną, poniżej szarą, spodnie typu dżins z jasnymi odbarwieniami i ze ściągaczami na nogawkach, buty czarne sportowe, białe skarpetki, ciemna czapka materiałowa.

Mężczyzna nr 3; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, czarne włosy, ubrany był w czarną kurtkę do pasa, spodnie typu dżins koloru czarnego, ciemne buty.


Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt w godz. 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665-48-67 oraz przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665-14-00 lub 14-01.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy