Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Zdjęcie z artykułu: Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli  młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU] Zdjęcia z monitoringu miejskiego; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Policja poszukuje mężczyzn, którzy napadli i okradli młodego chłopaka przy Novotelu [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]

Zdarzenie miało miejsce 27 marca przed godz. 19 przy hotelu Novotel. Trzech mężczyzn zaczepiło młodego chłopaka, zażądali pieniędzy. Jeden z nich uderzył go w głowę, a następie okradł z telefonu.

Chłopak dostał cios w głowę, kiedy powiedział, że nie ma pieniędzy. Wtedy jeden z mężczyzn uderzył go, a następnie zabrał telefon. Napastnicy oddalili się w stronę osiedla Manhattan, po drodze zarejestrowały ich kamery monitoringu.

Czytaj też: Oto poszukiwani przestępcy z Łodzi. Zobacz, jak wyglądają! [Top 10]

Rysopisy:

Mężczyzna nr 1; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły, ubrany był w czarna kurtkę z materiału przypominającego ortalion na całej powierzchni kurtki wzory koloru żółtego, spodnie czarne, czarną czapkę,  obuwie sportowe jaskrawo zielone, posiadał plecak koloru granatowego.

Mężczyzna nr 2; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, szczupły, ubrany był w dwukolorową ciemną kurtkę z kapturem: od pasa w górę czarną, poniżej szarą, spodnie typu dżins z jasnymi odbarwieniami i ze ściągaczami na nogawkach, buty czarne sportowe, białe skarpetki, ciemna czapka materiałowa.

Mężczyzna nr 3; w wieku około 20 lat, wzrostu około 180 cm, czarne włosy, ubrany był w czarną kurtkę do pasa, spodnie typu dżins koloru czarnego, ciemne buty.


Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt w godz. 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665-48-67 oraz przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665-14-00 lub 14-01.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

59 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 31 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 32 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 24 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy