Tagi:

Podejrzany o makabryczne zabójstwo pod Tomaszowem Mazowieckim zatrzymany. Policja znalazła go w przydrożnym hotelu

Zdjęcie z artykułu: Podejrzany o makabryczne zabójstwo pod Tomaszowem Mazowieckim zatrzymany. Policja znalazła go w przydrożnym hotelu Policja zatrzymała mężczyznę w przydrożnym hotelu; pixabay.com /CC0 fot. 3839153
Ilustracja do artykułu Podejrzany o makabryczne zabójstwo pod Tomaszowem Mazowieckim zatrzymany. Policja znalazła go w przydrożnym hotelu

Podejrzany o zabójstwo kobiety, której nadpalone ciało naleziono w lesie pod Tomaszowem Mazowieckim w rękach policji.

Przypomnijmy, w sobotę (15 lipca) w lesie w pobliżu miejscowości Zawada pod Tomaszowem Mazowieckim grzybiarze znaleźli zwłoki kobiety. Miejsce ukrycia zwłok oraz fakt, że były częściowo nadpalone utrudniały prowadzone śledztwo. W rozwiązanie tej sprawy zaangażowani zostali policjanci ze wszystkich wydziałów. W takich przypadkach czas jest bardzo istotny, dlatego funkcjonariusze pracowali non stop, żeby żaden szczegół nie został pominięty. Sprawa była bardzo trudna do wykrycia, gdyż zabójca zacierał ślady. Kryminalni bardzo skrupulatnie analizowali każdy detal, który mógł ich naprowadzić na ślad sprawcy. Mundurowi przesłuchali kilkanaście osób. Krąg podejrzanych z godziny na godzinę stawał się coraz mniejszy, a sytuacja zmieniała się z minuty na minutę. - Efektem pracy tomaszowskich policjantów było zatrzymanie podejrzanego. 26-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego ukrył się w jednym z przydrożnych hoteli. Był bardzo zaskoczony widząc policjantów w swoim pokoju, gdyż sądził, że jego czyn nie zostanie wykryty - opisuje policja.

Czytaj też: Weekendowe kontrole policji na ulicach Łodzi: blisko 200 mandatów, 6 odebranych praw jazdy

 

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Z podejrzanym zostały przeprowadzone czynności potwierdzające, że jest on sprawcą tej zbrodni. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Policjanci czekają na ostateczne potwierdzenie przez biegłych tożsamości zamordowanej kobiety.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

1 godz. 1 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 33 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 34 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 26 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy