Pijany tak bardzo chciał wydostać się z rowu, że spowodował pożar samochodu. Policja zastała na miejscu już tylko wrak

Zdjęcie z artykułu: Pijany tak bardzo chciał wydostać się z rowu, że spowodował pożar samochodu. Policja zastała na miejscu już tylko wrak Wrak; pixabay.com /CC0 fot. Frantisek_Krejci
Ilustracja do artykułu Pijany tak bardzo chciał wydostać się z rowu, że spowodował pożar samochodu. Policja zastała na miejscu już tylko wrak

Policja zatrzymała nietrzeźwego 56-latka, który najpierw autem wjechał do rowu a kiedy usilnie próbował z niego wyjechać doprowadził do usterki instalacji elektrycznej i pożaru auta. Usłyszy zarzuty, za które grozi mu kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy na długie lata.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 20 kwietnia około godz. 22 we wsi Barczew w woj. łódzkim. Policja została poinformowana przez postronną osobę, że w rowie znajduje się polonez. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zastali spalony wrak samochodu. Jego właściciel stał obok. - Wstępnie ustalono, że 56-letni mieszkaniec Sieradza, tracąc panowanie nad pojazdem, wjechał samochodem do przydrożnego rowu. Następnie chcąc z niego wyjechać, wprowadził silnik w wysokie obroty, co spowodowało przeciążenie instalacji elektrycznej. W efekcie doprowadziło to do jej zwarcia, a następnie do pożaru auta. Samochód uległ całkowitemu spaleniu - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Czytaj też: Do łódzkiego MPK zgłosił się świadek awantury z udziałem kontrolerów. Poświadczył wersję...

 

Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 56-latek został zatrzymany. Wkrótce usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy do lat 10.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

57 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 49 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 20 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 27 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy