Tagi:

Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Zdjęcie z artykułu: Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej Zawalona kamienica na Wólczańskiej w Łodzi; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Późnym wieczorem strażacy dostali zgłoszenie do zawalonej kamienicy przy Wólczańskiej 41.

Kamienica na rogu Wólczańskiej i 6 Sierpnia stoi pusta, ale pomimo to w pierwszej kolejności strażacy musieli sprawdzić, czy pod gruzami nie było ludzi. Niebezpieczeństwo zawalenia budynku było od dawna. Przypomnijmy, jedna ze ścian runęła na początku kwietnia. Wczorajszego wieczoru zawaliła się kolejna część stropów. Strażacy pracowali na miejscu do północy - musieli sprawdzić, czy nie ruszają się kolejne fragmenty ścian, a inspektor nadzoru budowlanego sprawdził, czy nie ma zagrożenia dla mieszkańców kamienicy, która stoi obok.

Czytaj też: Pustostany w Łodzi do wyburzenia! Które ruiny znikną już wkrótce z centrum miasta? [ADRESY, LISTA]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

9 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

12 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

14 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

20 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy