Tagi:

Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Zdjęcie z artykułu: Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej Zawalona kamienica na Wólczańskiej w Łodzi; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Późnym wieczorem strażacy dostali zgłoszenie do zawalonej kamienicy przy Wólczańskiej 41.

Kamienica na rogu Wólczańskiej i 6 Sierpnia stoi pusta, ale pomimo to w pierwszej kolejności strażacy musieli sprawdzić, czy pod gruzami nie było ludzi. Niebezpieczeństwo zawalenia budynku było od dawna. Przypomnijmy, jedna ze ścian runęła na początku kwietnia. Wczorajszego wieczoru zawaliła się kolejna część stropów. Strażacy pracowali na miejscu do północy - musieli sprawdzić, czy nie ruszają się kolejne fragmenty ścian, a inspektor nadzoru budowlanego sprawdził, czy nie ma zagrożenia dla mieszkańców kamienicy, która stoi obok.

Czytaj też: Pustostany w Łodzi do wyburzenia! Które ruiny znikną już wkrótce z centrum miasta? [ADRESY, LISTA]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

1 godz. 0 min.
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 52 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 23 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 30 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy