Tagi:

Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Zdjęcie z artykułu: Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej Zawalona kamienica na Wólczańskiej w Łodzi; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Niespokojna noc dla łódzkich strażaków. Zawaliła się ściana kamienicy przy Wólczańskiej

Późnym wieczorem strażacy dostali zgłoszenie do zawalonej kamienicy przy Wólczańskiej 41.

Kamienica na rogu Wólczańskiej i 6 Sierpnia stoi pusta, ale pomimo to w pierwszej kolejności strażacy musieli sprawdzić, czy pod gruzami nie było ludzi. Niebezpieczeństwo zawalenia budynku było od dawna. Przypomnijmy, jedna ze ścian runęła na początku kwietnia. Wczorajszego wieczoru zawaliła się kolejna część stropów. Strażacy pracowali na miejscu do północy - musieli sprawdzić, czy nie ruszają się kolejne fragmenty ścian, a inspektor nadzoru budowlanego sprawdził, czy nie ma zagrożenia dla mieszkańców kamienicy, która stoi obok.

Czytaj też: Pustostany w Łodzi do wyburzenia! Które ruiny znikną już wkrótce z centrum miasta? [ADRESY, LISTA]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

31 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

43 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 20 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 28 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy