Nawałnice w woj. łódzkim: Połamane drzewa, zalane budynki, awarie energetyczne [WIDEO+SZCZEGÓŁY]

burza łódzkie 7 ZOBACZ ZDJĘCIA po nawałnicy w okolicach Giemzowa w woj. łódzkim!
00 Skutki nawałnicy w woj. łódzkim /okolice Giemzowa / Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: Nawałnice w woj. łódzkim: Połamane drzewa, zalane budynki, awarie energetyczne [WIDEO+SZCZEGÓŁY]

Połamane drzewa, zalane ulice i budynki, awarie energetyczne i duży stres. To skutki nawałnicy, która miała miejsce we wtorek (6 czerwca) w województwie łódzkim.

 2200 gospodarstw w Łódzkiem nadal jest bez prądu. To skutki nawałnic, które przeszły nad centralną Polską. Strażacy mieli pełne ręce roboty. Największe starty są w Koluszkach, Skierniewicach, Sieradzu, Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim. Strażacy otrzymali blisko 240 zgłoszeń. Wiatr łamał drzewa, uszkodził budynki - w miejscowości Giemzów zerwał dach. Strażacy nadal wypompowują wodę z piwnic, wiele domów zalało, zwłaszcza w Radomsku. Dwie osoby wymagały pomocy lekarza - właśnie z powodu stresu wywołanego podtopieniami. Straż szacuje, że sprzątanie po nawałnicach zajmie jeszcze od kilku do kilkunastu godzin. Awarie energetyczne mają być usunięte do południa.

Czytaj też: Łódź: Ten mężczyzna zaatakował dziewczynkę na tle seksualnym. Kojarzycie go?

 

ZOBACZCIE materiał NOWA TV 24 GODZINY opisujący skutki nawałnic:

 

Takie zdjęcie przesłał jeden ze słuchaczy Radia ESKA:

 

Tak było w Radomsku:

 

Burza w Koluszkach:

 

Tutaj widać skutki burzy w Giemzówku niedaleko Woli Rakowej:

 

Burza w Łodzi

Również w Łodzi ulewy i burze dały się we znaki. zwalone drzewa na Rokicińskiej i Kolumny utrudniały przejazd. w Rzgowie gwałtowna ulewa spowodowała , że woda wdarła się do boksów w CH Ptak i niektórym najemcom zniszczyła towary. Synoptycy ostrzegają przed kolejnymi ulewami.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

48 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 40 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 11 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 18 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy