Nawałnice w woj. łódzkim: Połamane drzewa, zalane budynki, awarie energetyczne [WIDEO+SZCZEGÓŁY]

burza łódzkie 7 ZOBACZ ZDJĘCIA po nawałnicy w okolicach Giemzowa w woj. łódzkim!
00 Skutki nawałnicy w woj. łódzkim /okolice Giemzowa / Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: Nawałnice w woj. łódzkim: Połamane drzewa, zalane budynki, awarie energetyczne [WIDEO+SZCZEGÓŁY]

Połamane drzewa, zalane ulice i budynki, awarie energetyczne i duży stres. To skutki nawałnicy, która miała miejsce we wtorek (6 czerwca) w województwie łódzkim.

 2200 gospodarstw w Łódzkiem nadal jest bez prądu. To skutki nawałnic, które przeszły nad centralną Polską. Strażacy mieli pełne ręce roboty. Największe starty są w Koluszkach, Skierniewicach, Sieradzu, Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim. Strażacy otrzymali blisko 240 zgłoszeń. Wiatr łamał drzewa, uszkodził budynki - w miejscowości Giemzów zerwał dach. Strażacy nadal wypompowują wodę z piwnic, wiele domów zalało, zwłaszcza w Radomsku. Dwie osoby wymagały pomocy lekarza - właśnie z powodu stresu wywołanego podtopieniami. Straż szacuje, że sprzątanie po nawałnicach zajmie jeszcze od kilku do kilkunastu godzin. Awarie energetyczne mają być usunięte do południa.

Czytaj też: Łódź: Ten mężczyzna zaatakował dziewczynkę na tle seksualnym. Kojarzycie go?

 

ZOBACZCIE materiał NOWA TV 24 GODZINY opisujący skutki nawałnic:

 

Takie zdjęcie przesłał jeden ze słuchaczy Radia ESKA:

 

Tak było w Radomsku:

 

Burza w Koluszkach:

 

Tutaj widać skutki burzy w Giemzówku niedaleko Woli Rakowej:

 

Burza w Łodzi

Również w Łodzi ulewy i burze dały się we znaki. zwalone drzewa na Rokicińskiej i Kolumny utrudniały przejazd. w Rzgowie gwałtowna ulewa spowodowała , że woda wdarła się do boksów w CH Ptak i niektórym najemcom zniszczyła towary. Synoptycy ostrzegają przed kolejnymi ulewami.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

47 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 8 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 25 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 45 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy