Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO] Mieszkańcy Teofilowa sprzeciwiają się budowie kompostowni; Nella Krysztofowicz, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO]

Przez kilka lat o kompostowni było cicho, teraz temat znów powrócił. Mieszkańcy Teofilowa protestują, bo boją się smrodu i szczurów.

Mieszkańcy ulicy Swojskiej w Łodzi sprzeciwiają się budowie kompostowni na przemysłowym Teofilowie. Boją się, że przez tę inwestycję pojawią się szczury i odór.  - Już w tej chwili śmierdzi, szczury grasują, a co dopiero będzie, jak to ruszy - mówi jedna z mieszkanek Teofilowa. W czwartek (18 maja) złożyli kolejne pismo w tej sprawie do wojewody i prezydent miasta. Od kilku lat o kompostowni zrobiło się cicho - szczególnie w urzędzie. Tematem zajęła się reporterka Radia ESKA Nella Krysztofowicz, zobaczcie materiał:

Czytaj też: Ponad 14 milionów zł kary za wycinkę drzew w Łodzi dla jednego z inwestorów. A to dopiero początek [AUDIO]

Inwestycja jest w trakcie realizacji.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

30 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

42 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 19 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 27 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy