Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO] Mieszkańcy Teofilowa sprzeciwiają się budowie kompostowni; Nella Krysztofowicz, Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Mieszkańcy Teofilowa protestują przeciwko kompostowni: "Już w tej chwili śmierdzi i grasują szczury" [WIDEO]

Przez kilka lat o kompostowni było cicho, teraz temat znów powrócił. Mieszkańcy Teofilowa protestują, bo boją się smrodu i szczurów.

Mieszkańcy ulicy Swojskiej w Łodzi sprzeciwiają się budowie kompostowni na przemysłowym Teofilowie. Boją się, że przez tę inwestycję pojawią się szczury i odór.  - Już w tej chwili śmierdzi, szczury grasują, a co dopiero będzie, jak to ruszy - mówi jedna z mieszkanek Teofilowa. W czwartek (18 maja) złożyli kolejne pismo w tej sprawie do wojewody i prezydent miasta. Od kilku lat o kompostowni zrobiło się cicho - szczególnie w urzędzie. Tematem zajęła się reporterka Radia ESKA Nella Krysztofowicz, zobaczcie materiał:

Czytaj też: Ponad 14 milionów zł kary za wycinkę drzew w Łodzi dla jednego z inwestorów. A to dopiero początek [AUDIO]

Inwestycja jest w trakcie realizacji.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

52 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 24 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 25 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 17 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy