Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE]

Policjanci z I Komisariatu Policji w Łodzi, na podstawie listu gończego Sądu Rejonowego Łódź-Śródmieście poszukują Łukasza Łęckiego.

Poszukiwany 34-latek został skazany za kradzież. Ostatnio mieszkał przy ul. Andrzeja Struga. Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście wydał za nim list gończy.

Zdjęcie z artykułu: Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE] Poszukiwany Łukasz Łęcki; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE]

Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w zatrzymaniu mężczyzny policja prosi kierować do KP I KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30. Telefon: 42 665-14-85 Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób I KP KMP w Łodzi. Telefon: 42 665-14-01 Dyżurny I KP KMP w Łodzi - całodobowo. Telefon alarmowy: 112.

Czytaj też: TOP 10 kobiet przestępczyń poszukiwanych w Łodzi [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

47 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 39 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 10 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 17 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy