Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE]

Policjanci z I Komisariatu Policji w Łodzi, na podstawie listu gończego Sądu Rejonowego Łódź-Śródmieście poszukują Łukasza Łęckiego.

Poszukiwany 34-latek został skazany za kradzież. Ostatnio mieszkał przy ul. Andrzeja Struga. Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście wydał za nim list gończy.

Zdjęcie z artykułu: Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE] Poszukiwany Łukasz Łęcki; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódzka policja poszukuje listem gończym 34-letniego Łukasza Łęckiego [ZDJĘCIE]

Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w zatrzymaniu mężczyzny policja prosi kierować do KP I KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30. Telefon: 42 665-14-85 Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób I KP KMP w Łodzi. Telefon: 42 665-14-01 Dyżurny I KP KMP w Łodzi - całodobowo. Telefon alarmowy: 112.

Czytaj też: TOP 10 kobiet przestępczyń poszukiwanych w Łodzi [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

46 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 7 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 24 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 44 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy