Łodzianie szukają przyjaciela i proszą o udostępnianie informacji: "Jego rower znaleziono w parku na Zdrowiu, mieszkanie było otwarte [SZCZEGÓŁY]

Zdjęcie z artykułu: Łodzianie szukają przyjaciela i proszą o udostępnianie informacji: "Jego rower znaleziono w parku na Zdrowiu, mieszkanie było otwarte [SZCZEGÓŁY] Poszukiwania Artioma trwały kilka dni; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Łodzianie szukają przyjaciela i proszą o udostępnianie informacji: "Jego rower znaleziono w parku na Zdrowiu, mieszkanie było otwarte [SZCZEGÓŁY]

Ostatni raz mieli z nim kontakt w piątek. Zabrał rower, który później znaleziono w parku, a mieszkanie zostawił otwarte. Przyjaciele Białorusina Artioma, który mieszka i pracuje w Łodzi są zaniepokojeni jego zniknięciem. W mediach społecznościowych proszą o pomoc w jego poszukiwaniach.

AKTUALIZACJA, 9 sierpnia

W środę (9 sierpnia) przyjaciel Artioma, Łukasz poinformował nas, że chłopak znalazł się poprzedniego wieczora. Jest cały i zdrowy. Czytelnikom dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania.


Kiedy urwał się z nim kontakt postanowili szukać go na własną rękę. Artiom pochodzi z Białorusi, mieszka w Łodzi i pracuje jako informatyk. Ma ok. 170 cm wzrostu, jak opisują przyjaciele - całkiem dobrze mówi po polsku. Ostatni raz rozmawiali z nim w piątek, później wszelkie próby kontaktu kończyły się fiaskiem, chłopak nie pojawił się do tej pory w pracy i nie skontaktował z rodziną. Jego telefon nie odpowiada. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z jego przyjacielem Łukaszem, który prowadzi akcję poszukiwawczą m.in. poprzez media społecznościowe. Jak podaje, chłopak poruszał się rowerem, ale pojazd pozostawiony w krzakach znaleziono w parku na Zdrowiu. - Jako, że Artiom jest osobą dorosłą to uznaliśmy, że być może zaimprezował, wyjechał i rozładował mu się telefon lub w grę wchodzi inny, podobny scenariusz. Mieszkamy na tym samym osiedlu, więc w weekend udałem się do jego mieszkania i dzwoniłem - bez rezultatu, jednak w sobotę widziałem w oknie włączone światło. Wczoraj udaliśmy się z właścicielem do mieszkania, zastaliśmy otwarte drzwi, bałagan i zerwaną roletę w kuchni. W mieszkaniu był też pozostawiony komplet kluczy od drzwi. Nie znaleźliśmy jego najważniejszych dokumentów - karty pobytu oraz paszportu - opisuje Łukasz.

To nie pierwszy taki epizod w życiu Artioma

Z kolejnych informacji dowiadujemy się, że być może zniknięcie młodego mężczyzny spowodowane jest tęsknotą za domem. Przyjaciele podejrzewają depresję. - Skontaktowali się ze mną jego rodzice z Białorusi i nalegali na rozpoczęcie poszukiwań, poprosiłem o podanie konkretnej przyczyny ich zmartwienia i dopiero wczoraj po pewnym "nacisku w dyskusji" okazało się, że Artiomowi zdarzył się taki epizod około 2,5 roku temu. Był to stan mocnej depresji, został odnaleziony daleko od miejsca zamieszkania - zdradza Łukasz. Jak opisuje, mężczyzna wcześniej był bardzo pozytywny, natomiast w piątek zachowywał się, jakby nie był sobą - był zamknięty w sobie i blady.

Zaginięcie Artioma zostało zgłoszone na policję. Wszelkie informacje o nim można zgłaszać na V Komisariat Policji KMP w Łodzi przy ul. Organizacji „Wolność i Niezawisłość” 60.

Czytaj też: Łodzianin uratowany na Zalewie Sulejowskim. Wiatr zniszczył mu deskę surfingową na środku zbiornika

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy