Łódź: Zuchwała kradzież na parkingu. Złodziej wsiadł do samochodu i rozpylił gaz

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Zuchwała kradzież na parkingu. Złodziej wsiadł do samochodu i rozpylił gaz Zuchwała kradziez na parkingu; pixabay.com /CC0 fot. fill
Ilustracja do artykułu Łódź: Zuchwała kradzież na parkingu. Złodziej wsiadł do samochodu i rozpylił gaz

Do stojącego na parkingu samochodu podbiegł mężczyzna wsiadł na tylne siedzenie i użył gazu. Kiedy mężczyzna i kobieta siedzący z przodu zostali obezwładnieni, napastnik chwycił torbę leżącą na kolanach pasażerki i uciekł.

Kobieta straciła dokumenty, karty bankomatowe i pieniądze. Wartość start wyniosła blisko 2300 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z komendy miejskiej. - Rozpoznanie w środowisku przestępczym szybko przyniosło efekt. Policjanci zatrzymali 29-latka. Mężczyzna nie stawił oporu i przyznał się do udziału w zajściu - opisuje policja. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia. Podejrzany miał już w przeszłości konflikt z prawem.

Czytaj też: Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

53 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 45 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 16 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 23 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy