Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach. Na WIDEO z monitoringu widać dokładny przebieg zdarzenia.

Czterech pijanych mężczyzn w lany poniedziałek (17 kwietnia) zdemolowało bar z kebabem przy ul. Łagiewnickiej w Łodzi. Wyraźnie szukali zaczepki, pod adresem obsługi padały wyzwiska: "Ty turbanie", "czarnuchu", "grubasie". - Zamówili jedzenie, a w trakcie oczekiwania na posiłek doszło do jakiejś sprzeczki słownej z personelem, czyli obywatelami Bangladeszu. Niestety, od słów agresywni klienci przeszli do czynów. Jeden z nich rzucił krzesłem na pulpit, na którym znajdowały się opiekacze. Po tym zajściu, które trwało dosłownie kilka minut, uciekli - relacjonuje rzecznik łódzkiej policji Joanna Kącka.

Czytaj też: Oto poszukiwani przestępcy z Łodzi. Zobacz, jak wyglądają! [Top 10]

 

Oto, co działo się w barze z kebabem przy Łagiewnickiej w Łodzi:

 

W tej sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn - 34- i 39-letniego łodzianina. Obaj wcześniej mieli już konflikty z prawem. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty znieważania na tle narodowościowym. Grozi im za to do 3 lat więzienia. Policja poszukuje jeszcze dwóch uczestników poniedziałkowej napaści.

Więcej o tej sprawie w materiale reportera Radia ESKA Grzegorz Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

14 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

17 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

19 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

25 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy