Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach. Na WIDEO z monitoringu widać dokładny przebieg zdarzenia.

Czterech pijanych mężczyzn w lany poniedziałek (17 kwietnia) zdemolowało bar z kebabem przy ul. Łagiewnickiej w Łodzi. Wyraźnie szukali zaczepki, pod adresem obsługi padały wyzwiska: "Ty turbanie", "czarnuchu", "grubasie". - Zamówili jedzenie, a w trakcie oczekiwania na posiłek doszło do jakiejś sprzeczki słownej z personelem, czyli obywatelami Bangladeszu. Niestety, od słów agresywni klienci przeszli do czynów. Jeden z nich rzucił krzesłem na pulpit, na którym znajdowały się opiekacze. Po tym zajściu, które trwało dosłownie kilka minut, uciekli - relacjonuje rzecznik łódzkiej policji Joanna Kącka.

Czytaj też: Oto poszukiwani przestępcy z Łodzi. Zobacz, jak wyglądają! [Top 10]

 

Oto, co działo się w barze z kebabem przy Łagiewnickiej w Łodzi:

 

W tej sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn - 34- i 39-letniego łodzianina. Obaj wcześniej mieli już konflikty z prawem. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty znieważania na tle narodowościowym. Grozi im za to do 3 lat więzienia. Policja poszukuje jeszcze dwóch uczestników poniedziałkowej napaści.

Więcej o tej sprawie w materiale reportera Radia ESKA Grzegorz Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy