Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódź: Zdemolowali bar z kebabem i zaatakowali pracowników. Na tym WIDEO widać dokładny przebieg zdarzenia

Są pierwsze zatrzymania po ataku na tle rasistowskim na lokal z kebabem na łódzkich Bałutach. Na WIDEO z monitoringu widać dokładny przebieg zdarzenia.

Czterech pijanych mężczyzn w lany poniedziałek (17 kwietnia) zdemolowało bar z kebabem przy ul. Łagiewnickiej w Łodzi. Wyraźnie szukali zaczepki, pod adresem obsługi padały wyzwiska: "Ty turbanie", "czarnuchu", "grubasie". - Zamówili jedzenie, a w trakcie oczekiwania na posiłek doszło do jakiejś sprzeczki słownej z personelem, czyli obywatelami Bangladeszu. Niestety, od słów agresywni klienci przeszli do czynów. Jeden z nich rzucił krzesłem na pulpit, na którym znajdowały się opiekacze. Po tym zajściu, które trwało dosłownie kilka minut, uciekli - relacjonuje rzecznik łódzkiej policji Joanna Kącka.

Czytaj też: Oto poszukiwani przestępcy z Łodzi. Zobacz, jak wyglądają! [Top 10]

 

Oto, co działo się w barze z kebabem przy Łagiewnickiej w Łodzi:

 

W tej sprawie zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn - 34- i 39-letniego łodzianina. Obaj wcześniej mieli już konflikty z prawem. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty znieważania na tle narodowościowym. Grozi im za to do 3 lat więzienia. Policja poszukuje jeszcze dwóch uczestników poniedziałkowej napaści.

Więcej o tej sprawie w materiale reportera Radia ESKA Grzegorz Mnicha:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

1 godz. 10 min.
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.

1 godz. 43 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

5 godz. 35 min.
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy