Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę?

Zdjęcie z artykułu: Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę? Gabriela Gibus; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę?

Gabriela Gibus ostatni raz widziana była w styczniu. 18-latki poszukuje rodzina i policja.

Gabriela Gibus spakowała swoje rzeczy osobiste i wyszła z domu 7 stycznia 2017 r. około godz. 11. 18-latka do tej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja rozesłała jej zdjęcie do mediów z prośbą o publikację.

Wszelkie informacje mogące mieć wpływ na odnalezienie zaginionej należy przekazywać całodobowo telefonicznie na numer 042-665-15-00, 042-665-15-01, 997. W godzinach 8-16 na numer 042-665-15-51 oraz osobiście w II KP KMP w Łodzi - Łódź, ul. Ciesielska.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka. PUBLIKUJEMY PORTRET PAMIĘCIOWY

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

26 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

38 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 15 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 23 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy