Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę?

Zdjęcie z artykułu: Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę? Gabriela Gibus; Policja Łódź
Ilustracja do artykułu Łódź: UWAGA! Zaginęła 18-letnia Gabriela Gibus [ZDJĘCIE]. Kojarzycie dziewczynę?

Gabriela Gibus ostatni raz widziana była w styczniu. 18-latki poszukuje rodzina i policja.

Gabriela Gibus spakowała swoje rzeczy osobiste i wyszła z domu 7 stycznia 2017 r. około godz. 11. 18-latka do tej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja rozesłała jej zdjęcie do mediów z prośbą o publikację.

Wszelkie informacje mogące mieć wpływ na odnalezienie zaginionej należy przekazywać całodobowo telefonicznie na numer 042-665-15-00, 042-665-15-01, 997. W godzinach 8-16 na numer 042-665-15-51 oraz osobiście w II KP KMP w Łodzi - Łódź, ul. Ciesielska.

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka. PUBLIKUJEMY PORTRET PAMIĘCIOWY

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

54 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

54 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 10 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 1 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy