Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies W wytropieniu ich pomógł policyjny pies; pixabay.com /CC0 fot. kubicek_robert
Ilustracja do artykułu Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Tuż po północy policjanci otrzymali sygnał, że na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej w Łodzi ktoś uderzył w słup i porzucił rozbitą mazdę. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies.

Policjanci obsługujący to zdarzenie ustalili, że po uderzeniu w trakcje tramwajową z samochodu wyszła kobieta i mężczyzna, którzy w foteliku wynieśli małe dziecko i uciekli. Z relacji świadków wynikało, że para przemieszczała się w kierunku ulicy Naruszewicza. Policjanci ustalili rysopisy osób i rozpoczęli poszukiwania. Do pomocy użyto psa służbowego, który podjął trop. Pies doprowadził funkcjonariuszy pod drzwi jednego z mieszkań. Mimo pukania nikt nie otwierał. - O pomoc poproszono straż pożarną z wysięgnikiem. Funkcjonariusze dostali się do lokalu przez otwarte okno, gdzie znajdował się 23-letni mężczyzna, jego o rok starsza partnerka i 2-letnia dziewczynka. Okazało się, że mężczyzna i kobieta są nietrzeźwi. Każdy z nich miał promil alkoholu w organizmie. Policjanci widząc, że śpiąca dziewczynka ma zasinienie na twarzy wezwali karetkę pogotowia - opisuje Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Decyzją lekarza dziecko trafiło do szpitala na badania.

Czytaj też: Nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia: pacjenci będą dopłacać za leczenie w publicznych

 

Z ustaleń policji wynika, że para miała opiekować się dziewczynką, gdyż rodzice pojechali na wesele znajomych. W sprawie będzie prowadzone postępowanie. Jeśli potwierdzi się, że mężczyzna w chwili zdarzenia kierował pojazdem, będzie musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy