Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies W wytropieniu ich pomógł policyjny pies; pixabay.com /CC0 fot. kubicek_robert
Ilustracja do artykułu Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

Tuż po północy policjanci otrzymali sygnał, że na Rondzie Insurekcji Kościuszkowskiej w Łodzi ktoś uderzył w słup i porzucił rozbitą mazdę. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies.

Policjanci obsługujący to zdarzenie ustalili, że po uderzeniu w trakcje tramwajową z samochodu wyszła kobieta i mężczyzna, którzy w foteliku wynieśli małe dziecko i uciekli. Z relacji świadków wynikało, że para przemieszczała się w kierunku ulicy Naruszewicza. Policjanci ustalili rysopisy osób i rozpoczęli poszukiwania. Do pomocy użyto psa służbowego, który podjął trop. Pies doprowadził funkcjonariuszy pod drzwi jednego z mieszkań. Mimo pukania nikt nie otwierał. - O pomoc poproszono straż pożarną z wysięgnikiem. Funkcjonariusze dostali się do lokalu przez otwarte okno, gdzie znajdował się 23-letni mężczyzna, jego o rok starsza partnerka i 2-letnia dziewczynka. Okazało się, że mężczyzna i kobieta są nietrzeźwi. Każdy z nich miał promil alkoholu w organizmie. Policjanci widząc, że śpiąca dziewczynka ma zasinienie na twarzy wezwali karetkę pogotowia - opisuje Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Decyzją lekarza dziecko trafiło do szpitala na badania.

Czytaj też: Nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia: pacjenci będą dopłacać za leczenie w publicznych

 

Z ustaleń policji wynika, że para miała opiekować się dziewczynką, gdyż rodzice pojechali na wesele znajomych. W sprawie będzie prowadzone postępowanie. Jeśli potwierdzi się, że mężczyzna w chwili zdarzenia kierował pojazdem, będzie musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

31 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

52 min
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 9 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 29 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy