Łódź: Tych złodziei uchwyciły kamery monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz ich?

złodziej 6 Tych złodziei telefonów poszukuje łódzka policja [ZDJĘCIA]
6 Złodziej z klubu przy Gdańskiej / Policja Łódź
Ilustracja do artykułu: Łódź: Tych złodziei uchwyciły kamery monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz ich?

Nie udało się ich jeszcze złapać, ale uchwyciły ich kamery monitoringu. Łódzka policja prosi o pomoc w rozpoznaniu złodziei.

Pierwszy z mężczyzn, pod koniec kwietnia, ukradł w salonie fryzjerskim przy al. Włókniarzy 234 wart około 1500 zł telefon. Złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę personelu. Policja zabezpieczyła monitoring. Mężczyzna wygląda na około 20-25 lat, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy. Na lewym barku posiada tatuaż o nieznanej treści.

Czytaj też: Pijana 23-latka zajmowała się małymi dziećmi. Przy ruchliwej ulicy zauważyli ją policjanci

 

Złodziej z klubu na Gdańskiej

Łódzka policja poszukuje też złodzieja, który w tym samym miesiącu ukradł w klubie przy ul. Gdańskiej telefon komórkowy oraz portfel z kartą płatniczą, dokumentami oraz pieniędzmi. Mężczyzna, za pomocą karty zrobił zakupy. Przy tej okazji został uchwycony przez kamerę monitoringu na jednej ze stacji benzynowych. Mężczyzna ma około 35-40 lat, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy, nosi okulary korekcyjne w ciemnych oprawkach.

Kojarzysz tych mężczyzn? Zgłoś to na policję          

W przypadku rozpoznania któregoś z mężczyzn policja prosi o kontakt z IV Komisariatem Policji KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 tel. 42 665-23-77 czynny w godz. 8-16 oraz całodobowo 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

45 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 6 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 23 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 43 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy