Łódź: Tych złodziei uchwyciły kamery monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz ich?

złodziej 6 Tych złodziei telefonów poszukuje łódzka policja [ZDJĘCIA]
6 Złodziej z klubu przy Gdańskiej / Policja Łódź
Ilustracja do artykułu: Łódź: Tych złodziei uchwyciły kamery monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz ich?

Nie udało się ich jeszcze złapać, ale uchwyciły ich kamery monitoringu. Łódzka policja prosi o pomoc w rozpoznaniu złodziei.

Pierwszy z mężczyzn, pod koniec kwietnia, ukradł w salonie fryzjerskim przy al. Włókniarzy 234 wart około 1500 zł telefon. Złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę personelu. Policja zabezpieczyła monitoring. Mężczyzna wygląda na około 20-25 lat, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy. Na lewym barku posiada tatuaż o nieznanej treści.

Czytaj też: Pijana 23-latka zajmowała się małymi dziećmi. Przy ruchliwej ulicy zauważyli ją policjanci

 

Złodziej z klubu na Gdańskiej

Łódzka policja poszukuje też złodzieja, który w tym samym miesiącu ukradł w klubie przy ul. Gdańskiej telefon komórkowy oraz portfel z kartą płatniczą, dokumentami oraz pieniędzmi. Mężczyzna, za pomocą karty zrobił zakupy. Przy tej okazji został uchwycony przez kamerę monitoringu na jednej ze stacji benzynowych. Mężczyzna ma około 35-40 lat, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy, nosi okulary korekcyjne w ciemnych oprawkach.

Kojarzysz tych mężczyzn? Zgłoś to na policję          

W przypadku rozpoznania któregoś z mężczyzn policja prosi o kontakt z IV Komisariatem Policji KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 tel. 42 665-23-77 czynny w godz. 8-16 oraz całodobowo 42 665-23-00 lub 42 665-23-01.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

46 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 38 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 9 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 16 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy