Łódź: Sprawcy pobicia na monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz tych mężczyzn?

Poszukiwani sprawcy pobicia 3 Poszukiwani sprawcy pobicia [ZDJĘCIA Z MONITORINGU]
Poszukiwani sprawcy pobicia / Policja Łódź
Ilustracja do artykułu: Łódź: Sprawcy pobicia na monitoringu [ZDJĘCIA]. Kojarzysz tych mężczyzn?

Policjanci z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują trzech sprawców pobicia łodzianina. Mężczyzn uchwyciły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 3 maja 2017 roku około godz. 1.00  w Łodzi przy ul. Tuwima. Trzej mężczyźni pobili łodzianina i celowo uszkodzili mu okulary oraz telefon komórkowy. Monitoring zarejestrował ich wizerunek. Niestety, do tej pory nie udało się ich namierzyć. Łódzka policja prosi o pomoc osoby, które ich kojarzą.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców,  proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30. Telefon do prowadzącego postępowanie: 42 665-14-34 lub całodobowo do dyżurnego jednostki: 42 665-14-01.

Czytaj też: Skutki burz w woj. łódzkim: Bez prądu ponad 400 posesji, a było jeszcze gorzej

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

40 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 32 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 3 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 10 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy