Łódź: Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobicie zakupy 15 czerwca?

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobicie zakupy 15 czerwca? W Boże Ciało duże sklepy i markety są zamknięte; pixabay.com /CC0 fot. MichaelGaida
Ilustracja do artykułu Łódź: Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobicie zakupy 15 czerwca?

Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca w Łodzi? Podpowiadamy, jakie sklepy i placówki handlowe będą otwarte w Boże Ciało.

W czwartek (15 czerwca) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, powszechnie nazywana Bożym Ciałem. W związku z tym świętem większość sklepów będzie tego dnia zamknięta.

Jakie sklepy są otwarte w Boże Ciało w Łodzi?

W Boże Ciało (czwartek, 15 czerwca) w Łodzi otwarte będą małe osiedlowe sklepy, w których za ladą może stanąć właściciel. Jeśli chodzi o sklepy sieci Żabka i Freshmarket, to w święta są one zazwyczaj otwarte w godz. 9.00 -19.00 (warto sprawdzić jak pracuje najbliższy dla nas sklep).

W Boże Ciało niewielkie zakupy zrobimy również na stacjach benzynowych. Dyżury będą także pełniły niektóre apteki.

Czytaj też: Trwa budowa plaży na rynku Manufaktury. Otwarcie jeszcze w tym tygodniu! [WIDEO]

 

Łódź: Co jeszcze otwarte w Boże Ciało?

Tego dnia, na mieście otwarte będą lokale gastronomiczne: pizzerie, bary fast-foody, restauracje, a także kina. Wybrać można się też do Manufaktury. Jak co roku w Boże Ciało galeria handlowa i Auchan będą zamknięte, ale pracują restauracje, kawiarnie, kino i pozostała rozrywka na rynku.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

41 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 33 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 4 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 11 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy