Łódź: Poszukiwany listem gończym mężczyzna ukrył się przed policją... na parapecie. Partnerka zasłoniła żaluzje

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Poszukiwany listem gończym mężczyzna ukrył się przed policją... na parapecie. Partnerka zasłoniła żaluzje Uwagę policji przykuły zasłonięte żaluzje; pixabay.com /CC0 fot. MAKY_OREL
Ilustracja do artykułu Łódź: Poszukiwany listem gończym mężczyzna ukrył się przed policją... na parapecie. Partnerka zasłoniła żaluzje

We wtorek (22 maja) policja weszła do jednego z mieszkań przy ul. Rewolucji 1905 r. w Łodzi, gdzie miał się znajdować poszukiwany listem gończym mężczyzna. 24-latek ukrył się na parapecie, a jego partnerka zasłoniła żaluzje.

Mężczyzna poszukiwany był sześcioma listami gończymi, które wystawione były przez różne prokuratury w całym kraju i dotyczyły oszustw internetowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania usłyszeli od znajdującej się tam kobiety, że nie ma pojęcia, gdzie może przebywać 24-latek, tym bardziej nie ma go w mieszkaniu. Policjanci nie dali jednak za wygraną i dokładnie sprawdzili wszystkie zakamarki. Szczególną uwagę funkcjonariuszy przykuły opuszczone w oknach żaluzje. Kiedy je odsłonili okazało się, że za oknem, na parapecie stoi poszukiwany. Mężczyzna dużo ryzykował, mieszkanie znajdowało się na 4. piętrze.

24-latek może najbliższe 6 lat spędzić za kratami. Już trafił do aresztu śledczego.

Czytaj też: Informatyk z Łodzi ukradł bazę danych wartą ponad 100 mln zł. Wyciekły dane ponad 2 milionów osób

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

46 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 38 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 9 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 16 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy