Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd Trójka "porywaczy" była bardzo zaskoczona, że w ich zabawę wmieszała się policja; pixabay.com /CC0 fot. pmbbun
Ilustracja do artykułu Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd

Łódzcy policjanci przez kilka godzin szukali sprawców uprowadzenia 21-letniego łodzianina. Gdy ich namierzyli, okazało się, że porwanie było koleżeńskim żartem i nikomu nic się nie stało. Autorzy głupiego żartu odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

Cała akcja miała miejsce w czwartek, 16 marca. Po godz.11.00 przypadkowi przechodnie powiadomili dyżurnego łódzkiej policji, że na ulicy Rewolucji 1905 r. trzech zamaskowanych mężczyzn wrzuciło do bagażnika forda focusa młodego mężczyznę i uprowadziło w nieznane. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Na podstawie fragmentu numeru rejestracyjnego samochodu porywaczy, kryminalni wytypowali poszukiwany pojazd i dotarli do jego właścicielki. Okazało się, że fordem jeździ syn kobiety. 20-letni łodzianin znalazł się w rękach stróżów prawa jeszcze przed godz. 15. Zaskoczony mężczyzna tłumaczył policjantom, że wraz z dwoma rówieśnikami chciał zrobić kawał 21-letniemu koledze. Jego wersję, pół godziny później, potwierdził sam "uprowadzony".

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

 

- Trójka "porywaczy" była bardzo zaskoczona, że w ich zabawę wmieszała się policja. Zabrakło im wyobraźni, aby przewidzieć, że porwanie człowieka w biały dzień w centrum miasta, nie umknie uwadze przechodniów. Teraz autorzy głupiego żartu odpowiedzą za swe zachowanie przed sądem - informuje asp.sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Mężczyznom grozi wysoka grzywna.  

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

1 godz. 22 min.
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.

1 godz. 55 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

5 godz. 47 min.
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy