Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd

Zdjęcie z artykułu: Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd Trójka "porywaczy" była bardzo zaskoczona, że w ich zabawę wmieszała się policja; pixabay.com /CC0 fot. pmbbun
Ilustracja do artykułu Łódź: Porwali kolegę dla żartu, ktoś zgłosił to na policję. Trafią przed sąd

Łódzcy policjanci przez kilka godzin szukali sprawców uprowadzenia 21-letniego łodzianina. Gdy ich namierzyli, okazało się, że porwanie było koleżeńskim żartem i nikomu nic się nie stało. Autorzy głupiego żartu odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

Cała akcja miała miejsce w czwartek, 16 marca. Po godz.11.00 przypadkowi przechodnie powiadomili dyżurnego łódzkiej policji, że na ulicy Rewolucji 1905 r. trzech zamaskowanych mężczyzn wrzuciło do bagażnika forda focusa młodego mężczyznę i uprowadziło w nieznane. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Na podstawie fragmentu numeru rejestracyjnego samochodu porywaczy, kryminalni wytypowali poszukiwany pojazd i dotarli do jego właścicielki. Okazało się, że fordem jeździ syn kobiety. 20-letni łodzianin znalazł się w rękach stróżów prawa jeszcze przed godz. 15. Zaskoczony mężczyzna tłumaczył policjantom, że wraz z dwoma rówieśnikami chciał zrobić kawał 21-letniemu koledze. Jego wersję, pół godziny później, potwierdził sam "uprowadzony".

Czytaj też: Poszukiwany mężczyzna, który w tramwaju dźgnął nożem młodego chłopaka [PORTRET PAMIĘCIOWY]

 

- Trójka "porywaczy" była bardzo zaskoczona, że w ich zabawę wmieszała się policja. Zabrakło im wyobraźni, aby przewidzieć, że porwanie człowieka w biały dzień w centrum miasta, nie umknie uwadze przechodniów. Teraz autorzy głupiego żartu odpowiedzą za swe zachowanie przed sądem - informuje asp.sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Mężczyznom grozi wysoka grzywna.  

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

54 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

54 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 10 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

2 godz. 1 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy