Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA

Zdjęcie z artykułu: Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA CBA zatrzymało Grzegorza Nitę; CBA
Ilustracja do artykułu Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA

Dziś (15 marca) rano CBA zatrzymało Grzegorza N., byłego dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Aktualizacja, 16 marca

Prokuratura postawiła Grzegorzowi N. zarzut przyjęcia łapówki oraz niedopełnienia obowiązków służbowych, gdy był dyrektorem Zarządu Dróg i Transportu. O szczegółach reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie:

 

Grzegorzowi N. grozi do 10 lat więzienia. Oprócz urzędnika zatrzymane zostały tez trzy inne osoby. Śledztwo trwa.


Jak poinformował nas Temistokles Brodowski z Centralnego Biura Antykorupcyjnego, były już dyrektor ZDiT usłyszy zarzuty o charakterze korupcyjnym. W tej chwili trwa jego przesłuchanie w prokuraturze regionalnej w Łodzi. W tej sprawie zostały zatrzymane jeszcze trzy osoby - przedsiębiorca , który także usłyszy zarzut o charakterze korupcyjnym i dwóch pracowników łódzkiego oddziału PGE Dystrybucja, którym zostaną postawione zarzuty oszustwa.

Czytaj też: Szef Atlas Areny na ławie oskarżonych za rozdawanie bezpłatnych wejściówek na imprezy [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

51 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

51 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 7 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 58 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy