Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA

Zdjęcie z artykułu: Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA CBA zatrzymało Grzegorza Nitę; CBA
Ilustracja do artykułu Grzegorz N., były dyrektor Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi zatrzymany przez CBA

Dziś (15 marca) rano CBA zatrzymało Grzegorza N., byłego dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Aktualizacja, 16 marca

Prokuratura postawiła Grzegorzowi N. zarzut przyjęcia łapówki oraz niedopełnienia obowiązków służbowych, gdy był dyrektorem Zarządu Dróg i Transportu. O szczegółach reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie:

 

Grzegorzowi N. grozi do 10 lat więzienia. Oprócz urzędnika zatrzymane zostały tez trzy inne osoby. Śledztwo trwa.


Jak poinformował nas Temistokles Brodowski z Centralnego Biura Antykorupcyjnego, były już dyrektor ZDiT usłyszy zarzuty o charakterze korupcyjnym. W tej chwili trwa jego przesłuchanie w prokuraturze regionalnej w Łodzi. W tej sprawie zostały zatrzymane jeszcze trzy osoby - przedsiębiorca , który także usłyszy zarzut o charakterze korupcyjnym i dwóch pracowników łódzkiego oddziału PGE Dystrybucja, którym zostaną postawione zarzuty oszustwa.

Czytaj też: Szef Atlas Areny na ławie oskarżonych za rozdawanie bezpłatnych wejściówek na imprezy [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

17 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

29 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 6 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 14 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy