Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Zdjęcie z artykułu: Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu Smog w Łodzi; Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Prawie pięciokrotnie zostały dziś (15 lutego) przekroczone normy pyłu PM 10. Smog jest nie tylko wyczuwalny, ale i widoczny. Zobaczcie nasze WIDEO!

Stan powietrza w Łodzi jest bardzo zły. Świadczy o tym nie tylko gryzące powietrze, ale także dane z czterech stacji pomiarowych. W powietrzu, którym oddychamy dzisiaj w Łodzi jest nawet 290 μg/m3 pyłu PM 10. Norma została przekroczona prawie pięciokrotnie. Rakotwórczy pył PM 2,5 utrzymuje się na poziomie prawie 300 μg/m3. Norma średnia roczna to 25 μg/m3. Bardzo złe dane pomiarowe odnośnie jakości powietrza są także w Zgierzu i Pabianicach.

Czytaj też: Włókiennicza zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJE]. Zamknięta ulica, na kamienicach street art, obok drzewa i ławki

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

55 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 20 min.

21-23 Lipca startuje Sieradz Open Hair Festival 2017!. Znamy program!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy