Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Zdjęcie z artykułu: Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu Smog w Łodzi; Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Prawie pięciokrotnie zostały dziś (15 lutego) przekroczone normy pyłu PM 10. Smog jest nie tylko wyczuwalny, ale i widoczny. Zobaczcie nasze WIDEO!

Stan powietrza w Łodzi jest bardzo zły. Świadczy o tym nie tylko gryzące powietrze, ale także dane z czterech stacji pomiarowych. W powietrzu, którym oddychamy dzisiaj w Łodzi jest nawet 290 μg/m3 pyłu PM 10. Norma została przekroczona prawie pięciokrotnie. Rakotwórczy pył PM 2,5 utrzymuje się na poziomie prawie 300 μg/m3. Norma średnia roczna to 25 μg/m3. Bardzo złe dane pomiarowe odnośnie jakości powietrza są także w Zgierzu i Pabianicach.

Czytaj też: Włókiennicza zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJE]. Zamknięta ulica, na kamienicach street art, obok drzewa i ławki

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

44 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

44 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 0 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 51 min.

Bieg po Nowe Życie już w ten weekend. Zapraszamy do Wisły!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy