Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Zdjęcie z artykułu: Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu Smog w Łodzi; Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Prawie pięciokrotnie zostały dziś (15 lutego) przekroczone normy pyłu PM 10. Smog jest nie tylko wyczuwalny, ale i widoczny. Zobaczcie nasze WIDEO!

Stan powietrza w Łodzi jest bardzo zły. Świadczy o tym nie tylko gryzące powietrze, ale także dane z czterech stacji pomiarowych. W powietrzu, którym oddychamy dzisiaj w Łodzi jest nawet 290 μg/m3 pyłu PM 10. Norma została przekroczona prawie pięciokrotnie. Rakotwórczy pył PM 2,5 utrzymuje się na poziomie prawie 300 μg/m3. Norma średnia roczna to 25 μg/m3. Bardzo złe dane pomiarowe odnośnie jakości powietrza są także w Zgierzu i Pabianicach.

Czytaj też: Włókiennicza zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJE]. Zamknięta ulica, na kamienicach street art, obok drzewa i ławki

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

22 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

34 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 11 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 19 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy