Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Zdjęcie z artykułu: Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu Smog w Łodzi; Patrycja Szynter/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Dziś powietrze w Łodzi można ciąć nożem [WIDEO]. ZOBACZCIE, jak miasto tonie w smogu

Prawie pięciokrotnie zostały dziś (15 lutego) przekroczone normy pyłu PM 10. Smog jest nie tylko wyczuwalny, ale i widoczny. Zobaczcie nasze WIDEO!

Stan powietrza w Łodzi jest bardzo zły. Świadczy o tym nie tylko gryzące powietrze, ale także dane z czterech stacji pomiarowych. W powietrzu, którym oddychamy dzisiaj w Łodzi jest nawet 290 μg/m3 pyłu PM 10. Norma została przekroczona prawie pięciokrotnie. Rakotwórczy pył PM 2,5 utrzymuje się na poziomie prawie 300 μg/m3. Norma średnia roczna to 25 μg/m3. Bardzo złe dane pomiarowe odnośnie jakości powietrza są także w Zgierzu i Pabianicach.

Czytaj też: Włókiennicza zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJE]. Zamknięta ulica, na kamienicach street art, obok drzewa i ławki

 

ZOBACZCIE WIDEO reporterki Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

19 lutego 2017, 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!

19 lutego 2017, 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.

19 lutego 2017, 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    

19 lutego 2017, 16:11
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy