Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Zwolnienia nauczycieli; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Ilu nauczycieli i pracowników administracji z powodu reformy edukacji straci pracę dokładnie nie wiadomo. W gimnazjum nr 1 w Łodzi dyrektor musiał we wtorek (30 maja) wręczyć wypowiedzenie trzem osobom.

Związek Nauczycielstwa Polskiego szacuje, że w Łodzi takich zwolnień będzie kilkaset. W gimnazjum nr 1 dyrektor Bogusław Olejniczak musiał dziś wręczyć wypowiedzenie trzem osobom. - Chce mi się płakać, kiedy muszę zwolnić nauczyciela. Z nim wiążą się konkretne emocje, to są najczęściej nauczyciele, którzy poświęcają wiele czasu swojego, osobistego. To są bardzo dobrzy nauczyciele. Dziś będę się z nimi musiał pożegnać - mówi reporterce Eli Piotrowskiej dyrektor.

Czytaj też: Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

 

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

Uczniowie jedynki cieszą się, że ich jeszcze reforma nie obejmuje. Żałują, że gimnazja będą likwidowane a nauczyciele tracą pracę. Wielu nauczycieli musi mieć dzielone etaty - część w gimnazjum i część w podstawówce. Najgorsza sytuacja będzie w gimnazjach, gdy będą z nich odchodzić kolejne roczniki.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

47 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 8 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 25 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 45 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy