Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Zdjęcie z artykułu: Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY] Zwolnienia nauczycieli; NOWA TV 24 GODZINY
Ilustracja do artykułu Dyrektorzy szkół w Łodzi już wręczają wypowiedzenia nauczycielom [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Ilu nauczycieli i pracowników administracji z powodu reformy edukacji straci pracę dokładnie nie wiadomo. W gimnazjum nr 1 w Łodzi dyrektor musiał we wtorek (30 maja) wręczyć wypowiedzenie trzem osobom.

Związek Nauczycielstwa Polskiego szacuje, że w Łodzi takich zwolnień będzie kilkaset. W gimnazjum nr 1 dyrektor Bogusław Olejniczak musiał dziś wręczyć wypowiedzenie trzem osobom. - Chce mi się płakać, kiedy muszę zwolnić nauczyciela. Z nim wiążą się konkretne emocje, to są najczęściej nauczyciele, którzy poświęcają wiele czasu swojego, osobistego. To są bardzo dobrzy nauczyciele. Dziś będę się z nimi musiał pożegnać - mówi reporterce Eli Piotrowskiej dyrektor.

Czytaj też: Zaginęła 14-letnia Laura z Łodzi [ZDJĘCIE]. Dziewczyna jest chora na cukrzycę

 

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

Uczniowie jedynki cieszą się, że ich jeszcze reforma nie obejmuje. Żałują, że gimnazja będą likwidowane a nauczyciele tracą pracę. Wielu nauczycieli musi mieć dzielone etaty - część w gimnazjum i część w podstawówce. Najgorsza sytuacja będzie w gimnazjach, gdy będą z nich odchodzić kolejne roczniki.

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

48 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 40 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 11 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 18 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy