Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Zdjęcie z artykułu: Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem Niemowlę; pixabay.com /CC0 fot. sutipok
Ilustracja do artykułu Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Dwumiesięczny chłopiec z pękniętą czaszką i krwiakiem pod okiem trafił do szpitala przy ul. Spornej w Łodzi. Obrażenia zauważył lekarz, kiedy 21-letnia matka przyszła z dzieckiem na badania.

Kobieta twierdzi, że urazy powstały samoistnie. Takiej wersji wydarzeń nie potwierdzają lekarze. - Uzyskaliśmy także opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej, który twierdzi, że stwierdzone na ciele dziecka obrażenia, to najprawdopodobniej efekt urazu. Możemy mieć do czynienia z zespołem dziecka maltretowanego - mówi rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

Wiele wskazuje na to, że kobieta kłamie. - Matka podała pierwotnie zły adres swojego zamieszkania. Funkcjonariusze udali się do miejsca przez nią wskazanego, okazało się jednak, że kobieta tam nie zamieszkuje, faktycznie mieszka zupełnie gdzie indziej ze swoim konkubentem - podaje Krzysztof Kopania.

Matka dziecka została zatrzymana. Policja pracuje nad ustaleniem okoliczności, w których doszło do powstania obrażeń.

Więcej informacji w materiale AUDIO reporterki Radia ESKA Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

18 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

21 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

23 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

29 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy