Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Zdjęcie z artykułu: Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem Niemowlę; pixabay.com /CC0 fot. sutipok
Ilustracja do artykułu Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Dwumiesięczny chłopiec z pękniętą czaszką i krwiakiem pod okiem trafił do szpitala przy ul. Spornej w Łodzi. Obrażenia zauważył lekarz, kiedy 21-letnia matka przyszła z dzieckiem na badania.

Kobieta twierdzi, że urazy powstały samoistnie. Takiej wersji wydarzeń nie potwierdzają lekarze. - Uzyskaliśmy także opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej, który twierdzi, że stwierdzone na ciele dziecka obrażenia, to najprawdopodobniej efekt urazu. Możemy mieć do czynienia z zespołem dziecka maltretowanego - mówi rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

Wiele wskazuje na to, że kobieta kłamie. - Matka podała pierwotnie zły adres swojego zamieszkania. Funkcjonariusze udali się do miejsca przez nią wskazanego, okazało się jednak, że kobieta tam nie zamieszkuje, faktycznie mieszka zupełnie gdzie indziej ze swoim konkubentem - podaje Krzysztof Kopania.

Matka dziecka została zatrzymana. Policja pracuje nad ustaleniem okoliczności, w których doszło do powstania obrażeń.

Więcej informacji w materiale AUDIO reporterki Radia ESKA Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

1 godz. 0 min.
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 52 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 23 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 30 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy