Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Zdjęcie z artykułu: Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem Niemowlę; pixabay.com /CC0 fot. sutipok
Ilustracja do artykułu Do szpitala w Łodzi trafiło 2-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką i krwiakiem

Dwumiesięczny chłopiec z pękniętą czaszką i krwiakiem pod okiem trafił do szpitala przy ul. Spornej w Łodzi. Obrażenia zauważył lekarz, kiedy 21-letnia matka przyszła z dzieckiem na badania.

Kobieta twierdzi, że urazy powstały samoistnie. Takiej wersji wydarzeń nie potwierdzają lekarze. - Uzyskaliśmy także opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej, który twierdzi, że stwierdzone na ciele dziecka obrażenia, to najprawdopodobniej efekt urazu. Możemy mieć do czynienia z zespołem dziecka maltretowanego - mówi rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

Wiele wskazuje na to, że kobieta kłamie. - Matka podała pierwotnie zły adres swojego zamieszkania. Funkcjonariusze udali się do miejsca przez nią wskazanego, okazało się jednak, że kobieta tam nie zamieszkuje, faktycznie mieszka zupełnie gdzie indziej ze swoim konkubentem - podaje Krzysztof Kopania.

Matka dziecka została zatrzymana. Policja pracuje nad ustaleniem okoliczności, w których doszło do powstania obrażeń.

Więcej informacji w materiale AUDIO reporterki Radia ESKA Patrycji Szynter:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy