Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO] Jak zapewnia rzecznik placówki szpitalowi nie grozi zamknięcie; pixabay.com /CC0 fot. sasint
Ilustracja do artykułu Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Większość anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie złożyło wypowiedzenia, a nieoficjalnie mówi się, że chodzi o cały zespół. Sprawą zajął się reporter Rafał Różycki.

Lekarze złożyli wymówienia kontraktów z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Szpital wydał w tej sprawie orzeczenie. - Powodem rezygnacji jest brak akceptacji realizowanej polityki szpitala, mającej na celu dostosowanie organizacji pracy anestezjologicznej do aktualnych i stale zmieniających się potrzeb - mówi rzeczniczka Aleksandra Gradowska. Jak dodaje, dyrekcja placówki chce negocjować z lekarzami, ale liczy się z tym, że rozmowy mogą zakończyć się fiaskiem. - Zostały podjęte wstępne działania na wypadek, gdyby rozmowy nie przyniosły satysfakcjonujących rozwiązań i opieka anestezjologiczna jest i będzie zabezpieczona w szpitalu - mówi rzecznik placówki i zapewnia, że szpitalowi nie grozi zamknięcie.

Zobacz WIDEO: Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi

 

Do tego tematu jeszcze wrócimy. Póki co dyrektor szpitala nie chce komentować tej sprawy. Na rozmowę z mediami zgodzili się z kolei anestezjolodzy, ale ze względu na swoje obowiązki musieli przełożyć termin spotkania.

Trzymamy rękę na pulsie.

Autorem materiału jest reporter Rafał Różycki.

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

57 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 49 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 20 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 27 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy