Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO] Jak zapewnia rzecznik placówki szpitalowi nie grozi zamknięcie; pixabay.com /CC0 fot. sasint
Ilustracja do artykułu Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Większość anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie złożyło wypowiedzenia, a nieoficjalnie mówi się, że chodzi o cały zespół. Sprawą zajął się reporter Rafał Różycki.

Lekarze złożyli wymówienia kontraktów z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Szpital wydał w tej sprawie orzeczenie. - Powodem rezygnacji jest brak akceptacji realizowanej polityki szpitala, mającej na celu dostosowanie organizacji pracy anestezjologicznej do aktualnych i stale zmieniających się potrzeb - mówi rzeczniczka Aleksandra Gradowska. Jak dodaje, dyrekcja placówki chce negocjować z lekarzami, ale liczy się z tym, że rozmowy mogą zakończyć się fiaskiem. - Zostały podjęte wstępne działania na wypadek, gdyby rozmowy nie przyniosły satysfakcjonujących rozwiązań i opieka anestezjologiczna jest i będzie zabezpieczona w szpitalu - mówi rzecznik placówki i zapewnia, że szpitalowi nie grozi zamknięcie.

Zobacz WIDEO: Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi

 

Do tego tematu jeszcze wrócimy. Póki co dyrektor szpitala nie chce komentować tej sprawy. Na rozmowę z mediami zgodzili się z kolei anestezjolodzy, ale ze względu na swoje obowiązki musieli przełożyć termin spotkania.

Trzymamy rękę na pulsie.

Autorem materiału jest reporter Rafał Różycki.

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy