Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO] Jak zapewnia rzecznik placówki szpitalowi nie grozi zamknięcie; pixabay.com /CC0 fot. sasint
Ilustracja do artykułu Bunt anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie. Większość złożyło wymówienia [AUDIO]

Większość anestezjologów w szpitalu w Bełchatowie złożyło wypowiedzenia, a nieoficjalnie mówi się, że chodzi o cały zespół. Sprawą zajął się reporter Rafał Różycki.

Lekarze złożyli wymówienia kontraktów z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Szpital wydał w tej sprawie orzeczenie. - Powodem rezygnacji jest brak akceptacji realizowanej polityki szpitala, mającej na celu dostosowanie organizacji pracy anestezjologicznej do aktualnych i stale zmieniających się potrzeb - mówi rzeczniczka Aleksandra Gradowska. Jak dodaje, dyrekcja placówki chce negocjować z lekarzami, ale liczy się z tym, że rozmowy mogą zakończyć się fiaskiem. - Zostały podjęte wstępne działania na wypadek, gdyby rozmowy nie przyniosły satysfakcjonujących rozwiązań i opieka anestezjologiczna jest i będzie zabezpieczona w szpitalu - mówi rzecznik placówki i zapewnia, że szpitalowi nie grozi zamknięcie.

Zobacz WIDEO: Robaki i walący się sufit. W takich warunkach żyją mieszkańcy kamienicy przy Legionów w Łodzi

 

Do tego tematu jeszcze wrócimy. Póki co dyrektor szpitala nie chce komentować tej sprawy. Na rozmowę z mediami zgodzili się z kolei anestezjolodzy, ale ze względu na swoje obowiązki musieli przełożyć termin spotkania.

Trzymamy rękę na pulsie.

Autorem materiału jest reporter Rafał Różycki.

ZOBACZCIE materiał filmowy z NOWA TV 24 GODZINY:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

19 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

22 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

24 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

30 min

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy