Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem

Zdjęcie z artykułu: Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem Ranna kobieta trafiła do szpitala; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem

Na trzy miesiące trafił do aresztu mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który usiłował zabić swoją konkubinę. 55-latek kilkakrotnie ugodził ją nożem i bił pięściami po całym ciele. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu przy ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał w nocy informację, że w jednym z mieszkań prawdopodobnie doszło do tragedii. - W mieszkaniu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który miał całe ręce we krwi. Na łóżku leżała zakrwawiona, pobita kobieta. Jak się okazało 55-letni mężczyzna podczas kłótni kilkakrotnie ugodził swoją konkubinę nożem i bił po całym ciele. 57–letnia kobieta w stanie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala - relacjonuje policja.

Czytaj też: Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie

 

Policja ustaliła, że w mieszkaniu trwała libacja alkoholowa, podczas której między parą doszło do awantury. Mężczyzna kilkakrotnie uderzył swoją konkubinę pięścią. Wzburzony sięgnął także po nóż kuchenny i zadał kobiecie kilka ciosów w okolice karku i pleców. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie ponad 2,2 promila alkoholu.

Sprawca został zatrzymany. Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim przedstawił 55-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

34 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

55 min
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 12 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 32 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minonki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska

Przekonaj Się, Że w Ciąży Ci do Twarzy!! [ Przyjdź Na Pokaz]. Zapraszamy :)Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy