Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem

Zdjęcie z artykułu: Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem Ranna kobieta trafiła do szpitala; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Brutalne pobicie w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna bił partnerkę i zadawał ciosy nożem

Na trzy miesiące trafił do aresztu mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który usiłował zabić swoją konkubinę. 55-latek kilkakrotnie ugodził ją nożem i bił pięściami po całym ciele. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu przy ulicy Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał w nocy informację, że w jednym z mieszkań prawdopodobnie doszło do tragedii. - W mieszkaniu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który miał całe ręce we krwi. Na łóżku leżała zakrwawiona, pobita kobieta. Jak się okazało 55-letni mężczyzna podczas kłótni kilkakrotnie ugodził swoją konkubinę nożem i bił po całym ciele. 57–letnia kobieta w stanie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala - relacjonuje policja.

Czytaj też: Zaatakował nożem na dyskotece w Uniejowie

 

Policja ustaliła, że w mieszkaniu trwała libacja alkoholowa, podczas której między parą doszło do awantury. Mężczyzna kilkakrotnie uderzył swoją konkubinę pięścią. Wzburzony sięgnął także po nóż kuchenny i zadał kobiecie kilka ciosów w okolice karku i pleców. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie ponad 2,2 promila alkoholu.

Sprawca został zatrzymany. Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim przedstawił 55-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy