ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS]

Zdjęcie z artykułu: ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS] Weź udział w naszym konkursie!; ESKA INFO
Ilustracja do artykułu ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS]

W czerwcu nasze serwisy zanotowały… 1 000 000 unikalnych użytkowników! Dziękujemy i wciąż czekamy na więcej! A teraz mamy dla Was ciekawe zadanie konkursowe!   

Co trzeba zrobić? Wejdź na nasz profil na Facebooku i napisz, ilu fanów będzie miał profil ESKA INFO Łódź 13 lipca o godz. 12:30 oraz odpowiedz na pytanie: a co Tobie udało się przez ten rok?

Spośród użytkowników, którzy dobrze wytypują liczbę fanów (można się pomylić o 50), wybierzemy 2 najciekawsze odpowiedzi. Do wygrania jest letni zestaw gadżetów ESKA Summer City. Co się w nim kryje? Tę tajemnicę odkryją dopiero zwycięzcy! 

Każdy z Was może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 13 lipca, do godz. 11:30. Uwaga, liczą się tylko nieedytowane komentarze! Powodzenia!

Tutaj znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu 

Dowiedz się o nas więcej

ESKAINFO.pl to lokalne serwisy informacyjne przygotowywane przez reporterów radiowych oraz redakcję internetową portalu. Treść serwisu uzupełnia przegląd wiadomości z innych mediów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach. Obecnie ESKA INFO oferuje informacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Lublina, Aglomeracji Śląskiej, Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina.

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy