Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Zdjęcie z artykułu: Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych Będą zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych; pixabay.com /CC0 fot. naeimasgary
Ilustracja do artykułu Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Już od najbliższego poniedziałku (24 kwietnia) pasażerów MPK Łódź czekają zmiany. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych. Sprawdźcie szczegóły!

Kolejne zmiany w rozkładach jazdy MPK. Po rewolucji komunikacyjnej w Łodzi urzędnicy otrzymali wiele skarg odnośnie częstotliwości kursowania pojazdów, które dowożą pracowników do zakładów pracy. - Wpływały do nas wnioski o braku możliwości dojazdu w godzinach wczesno porannych do zakładów pracy w momencie, kiedy linie nocne już zjeżdżają do zajezdni a linie dzienne dopiero wyjeżdżają. Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych - mówi Michał Chylak z Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Czytaj też: Łodzianie skarżą się, że autobusy i tramwaje MPK odjeżdżają przed czasem. Gdzie to można zgłosić?

 

Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź

I tak, w nocy 23/24 kwietnia ulegną zmianie rozkłady jazdy: linii N5 (w dni robocze), linii N6 (we wszystkie dni tygodnia). Od 23 kwietnia zmienią się rozkłady jazdy: linii W (we wszystkie dni tygodnia) oraz linii 71B i linii 80 (w niedzielę). Od 24 kwietnia zmiany nastąpią również w rozkładach linii 69A, 69B, 78 (we wszystkie dni tygodnia), linii D, 60A, 70, 72, 86, 95B, 96 (w dni robocze), linii 76 (w dni robocze i niedzielę), linii 64 (w dni robocze i soboty).

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!

14 min
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.

17 min
Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.

19 min
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.

25 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy