Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Zdjęcie z artykułu: Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych Będą zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych; pixabay.com /CC0 fot. naeimasgary
Ilustracja do artykułu Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Już od najbliższego poniedziałku (24 kwietnia) pasażerów MPK Łódź czekają zmiany. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych. Sprawdźcie szczegóły!

Kolejne zmiany w rozkładach jazdy MPK. Po rewolucji komunikacyjnej w Łodzi urzędnicy otrzymali wiele skarg odnośnie częstotliwości kursowania pojazdów, które dowożą pracowników do zakładów pracy. - Wpływały do nas wnioski o braku możliwości dojazdu w godzinach wczesno porannych do zakładów pracy w momencie, kiedy linie nocne już zjeżdżają do zajezdni a linie dzienne dopiero wyjeżdżają. Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych - mówi Michał Chylak z Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Czytaj też: Łodzianie skarżą się, że autobusy i tramwaje MPK odjeżdżają przed czasem. Gdzie to można zgłosić?

 

Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź

I tak, w nocy 23/24 kwietnia ulegną zmianie rozkłady jazdy: linii N5 (w dni robocze), linii N6 (we wszystkie dni tygodnia). Od 23 kwietnia zmienią się rozkłady jazdy: linii W (we wszystkie dni tygodnia) oraz linii 71B i linii 80 (w niedzielę). Od 24 kwietnia zmiany nastąpią również w rozkładach linii 69A, 69B, 78 (we wszystkie dni tygodnia), linii D, 60A, 70, 72, 86, 95B, 96 (w dni robocze), linii 76 (w dni robocze i niedzielę), linii 64 (w dni robocze i soboty).

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?

1 godz. 9 min.
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowadnią, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.

1 godz. 42 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

5 godz. 34 min.
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy