Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Zdjęcie z artykułu: Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych Będą zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych; pixabay.com /CC0 fot. naeimasgary
Ilustracja do artykułu Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź jeszcze w kwietniu [SZCZEGÓŁY]. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych

Już od najbliższego poniedziałku (24 kwietnia) pasażerów MPK Łódź czekają zmiany. Dotyczą one aż 13. linii autobusowych. Sprawdźcie szczegóły!

Kolejne zmiany w rozkładach jazdy MPK. Po rewolucji komunikacyjnej w Łodzi urzędnicy otrzymali wiele skarg odnośnie częstotliwości kursowania pojazdów, które dowożą pracowników do zakładów pracy. - Wpływały do nas wnioski o braku możliwości dojazdu w godzinach wczesno porannych do zakładów pracy w momencie, kiedy linie nocne już zjeżdżają do zajezdni a linie dzienne dopiero wyjeżdżają. Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zmiany rozkładów jazdy na trzynastu liniach autobusowych - mówi Michał Chylak z Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Czytaj też: Łodzianie skarżą się, że autobusy i tramwaje MPK odjeżdżają przed czasem. Gdzie to można zgłosić?

 

Zmiany w rozkładach jazdy MPK Łódź

I tak, w nocy 23/24 kwietnia ulegną zmianie rozkłady jazdy: linii N5 (w dni robocze), linii N6 (we wszystkie dni tygodnia). Od 23 kwietnia zmienią się rozkłady jazdy: linii W (we wszystkie dni tygodnia) oraz linii 71B i linii 80 (w niedzielę). Od 24 kwietnia zmiany nastąpią również w rozkładach linii 69A, 69B, 78 (we wszystkie dni tygodnia), linii D, 60A, 70, 72, 86, 95B, 96 (w dni robocze), linii 76 (w dni robocze i niedzielę), linii 64 (w dni robocze i soboty).

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!

30 kwietnia 2017, 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

30 kwietnia 2017, 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.

30 kwietnia 2017, 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.

30 kwietnia 2017, 15:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy