Weekendowe kontrole policji na ulicach Łodzi: blisko 200 mandatów, 6 odebranych praw jazdy

Zdjęcie z artykułu: Weekendowe kontrole policji na ulicach Łodzi: blisko 200 mandatów, 6 odebranych praw jazdy Sześć osób straciło w miniony weekend prawo jazdy; Policja
Ilustracja do artykułu Weekendowe kontrole policji na ulicach Łodzi: blisko 200 mandatów, 6 odebranych praw jazdy

Od piątku (14 lipca) do końca weekendu na drogach w woj. łódzkim miały miejsce wzmożone kontrole policyjne. Zobaczcie statystyki z Łodzi.

Podczas akcji "Prędkość" policja skontrolowała w Łodzi 518 kierujących. Z tego aż 197 dopuściło się wykroczeń polegających na przekroczeniu prędkości, za co otrzymali mandaty. W sześciu przypadkach, za przekroczenie dozwolonej prędkości, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Tak było m.in. w przypadku 20-latka, który kierując BMW na al. Jana Pawła II przekroczył dozwoloną prędkość aż o 51 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i dostał mandat w wysokości 500 zł.

Czytaj też: Tragiczny wypadek na Szczecińskiej w Łodzi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

1 godz. 0 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 32 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 33 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy