UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Zdjęcie z artykułu: UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu Utrudnienia na a1; pixabay.com /CC0 fot. markusspiske
Ilustracja do artykułu UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Do końca marca na autostradzie A1 kierowcy napotkają na utrudnienia. Jakie?

Remont obejmie tzw. stary odcinek autostrady A1. Utrudnień możemy spodziewać się na jezdni między Piotrkowem Trybunalskim a węzłem Tuszyn w kierunku Gdańska. Prace będą prowadzone na prawym pasie. Jednorazowo zajęte będą odcinki o długości od 100 metrów, nawet do 2 kilometrów. W tych miejscach wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 80 km/h. Remont drogi jest konieczny, na wielu fragmentach jezdni porobiły się pęknięcia i ubytki.

Czytaj też: Strefa "0" do likwidacji. W Łodzi pociągami ŁKA na biletach MPK

Ekipy remontowe na A1 napotkamy w godzinach od 9 do 17. Autostrada powinna być gotowa do końca marca, ale tempo prac zależy od pogody.

Tekst : Andrzej Pinkowski

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!

52 min
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl

52 min
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?

1 godz. 8 min.
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?

1 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy