UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Zdjęcie z artykułu: UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu Utrudnienia na a1; pixabay.com /CC0 fot. markusspiske
Ilustracja do artykułu UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Do końca marca na autostradzie A1 kierowcy napotkają na utrudnienia. Jakie?

Remont obejmie tzw. stary odcinek autostrady A1. Utrudnień możemy spodziewać się na jezdni między Piotrkowem Trybunalskim a węzłem Tuszyn w kierunku Gdańska. Prace będą prowadzone na prawym pasie. Jednorazowo zajęte będą odcinki o długości od 100 metrów, nawet do 2 kilometrów. W tych miejscach wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 80 km/h. Remont drogi jest konieczny, na wielu fragmentach jezdni porobiły się pęknięcia i ubytki.

Czytaj też: Strefa "0" do likwidacji. W Łodzi pociągami ŁKA na biletach MPK

Ekipy remontowe na A1 napotkamy w godzinach od 9 do 17. Autostrada powinna być gotowa do końca marca, ale tempo prac zależy od pogody.

Tekst : Andrzej Pinkowski

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

55 min
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 27 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 28 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy