UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Zdjęcie z artykułu: UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu Utrudnienia na a1; pixabay.com /CC0 fot. markusspiske
Ilustracja do artykułu UWAGA kierowcy! Utrudnienia na A1 z powodu remontu

Do końca marca na autostradzie A1 kierowcy napotkają na utrudnienia. Jakie?

Remont obejmie tzw. stary odcinek autostrady A1. Utrudnień możemy spodziewać się na jezdni między Piotrkowem Trybunalskim a węzłem Tuszyn w kierunku Gdańska. Prace będą prowadzone na prawym pasie. Jednorazowo zajęte będą odcinki o długości od 100 metrów, nawet do 2 kilometrów. W tych miejscach wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 80 km/h. Remont drogi jest konieczny, na wielu fragmentach jezdni porobiły się pęknięcia i ubytki.

Czytaj też: Strefa "0" do likwidacji. W Łodzi pociągami ŁKA na biletach MPK

Ekipy remontowe na A1 napotkamy w godzinach od 9 do 17. Autostrada powinna być gotowa do końca marca, ale tempo prac zależy od pogody.

Tekst : Andrzej Pinkowski

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Opole 2017 w innym mieście?! Prezes TVP przedstawia swój pomysł

Gdzie i kiedy odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Prezes Telewizji Polskiej powiadomił, że zmienione zostanie miejsce wydarzenia. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

23 min
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.

35 min
Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

Zamach na koncercie Ariany Grande: czy wśród ofiar są Polacy?

W zamachu, do którego doszło po koncercie Ariany Grande zginęły 22 osoby. Konsulat Rzeczpospolitej Polskiej w Manchesterze sprawdza, czy wśród poszkodowanych znajdują się Polacy.

1 godz. 12 min.
Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Anegdoty o Zbigniewie Wodeckim

Zbigniew Wodecki był osobą uwielbianą nie tylko przez swoich fanów, ale także przez znane postacie ze świata show biznesu. Przeczytajcie najlepsze anegdoty o autorze Pszczółki Mai.

1 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy