Ruszył remont na rondzie Solidarności [AUDIO]. Jak sytuacja na drodze?

Zdjęcie z artykułu: Ruszył remont na rondzie Solidarności [AUDIO]. Jak sytuacja na drodze? Remont ronda Solidarności; Ela Piotrowska/Radio ESKA
Ilustracja do artykułu Ruszył remont na rondzie Solidarności [AUDIO]. Jak sytuacja na drodze?

Ruszyły prace przy rondzie Solidarności. Zamknięta dla ruchu jest Pomorska po obu stronach ronda. Jak wyglądała dziś (7 sierpnia) sytuacja na drodze? Sprawdzała to reporterka Ela Piotrowska.

Ruch po alei Palki oraz Kopcińskiego i Uniwersyteckiej przebiega bez utrudnień. Okoliczni mieszkańcy wiedzą, że łatwo nie będzie, ale cieszą się, że jest remont, który poprawi przejazd komunikacją miejską i samochodami. Niestety na Narutowicza w godzinach porannego szczytu tramwaje stały w korkach. - W godzinach porannych pojawia się tam bardzo duża ilość tramwajów wyjeżdżających z zajezdni. Wydłużyliśmy sygnalizację na Narutowicza/Kopcińskiego - to powinno pomóc, a w kolejnych dniach będziemy obserwować, jak te rozwiązania faktycznie się sprawdzają - wyjaśnia rzecznik ZDIT Tomasz Andrzejewski.

Dziś na rondzie Solidarności była reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska. Posłuchajcie, co mówią łodzianie:

 

Teraz kierowcy nie mogą skręcić z ronda w kierunku Lumumbowa i nie wyjadą z zachodniej części ul. Pomorskiej na rondo. Po długim sierpniowym weekendzie pojawią się zwężenia, a ruch prowadzony będzie wahadłowo.​​

Więcej o utrudnieniach, objazdach i zmianach w komunikacji MPK Łódź w materiale: Rozpoczyna się rozbudowa Ronda Solidarności. Będą utrudnienia dla pasażerów i kierowców!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy