Tagi:

Łódzki Rower Publiczny połączony ze Zgierzem [AUDIO]. Rozwiązanie cieszy się popularnością

Zdjęcie z artykułu: Łódzki Rower Publiczny połączony ze Zgierzem [AUDIO]. Rozwiązanie cieszy się popularnością Systemy w Łodzi i Zgierzu są kompatybilne; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Łódzki Rower Publiczny połączony ze Zgierzem [AUDIO]. Rozwiązanie cieszy się popularnością

Nie tylko łodzianie chętnie jeżdżą rowerem publicznym – dużą popularnością cieszy się też Rower Miejski w Zgierzu, który kompatybilny jest z systemem w Łodzi i na odwrót.

Uruchomiony w maju system jest kompatybilny z Łódzkim Rowerem Publicznym – jednoślad wypożyczony w Zgierzu można oddać w Łodzi i odwrotnie. Wielu użytkowników wykorzystuje tę możliwość. Jak mówi rzeczniczka prezydenta Zgierza Renata Karolewska, w systemie ŁRP zarejestrowanych jest około tysiąca osób, które jako miejsce zamieszkania deklarują Zgierz. Jak dodaje, na razie rowery można wypożyczać tylko w czterech miejscach, ale w przyszłym roku stacje pokryją całe miasto – będzie ich razem jedenaście. Gdzie? Szczegóły w materiale reportera Romana Czubińskiego:

 

Użytkownicy nie zgłaszają, jak dotąd, żadnych problemów technicznych związanych z działaniem systemu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy