ŁKA nazwało pociąg na cześć Skry Bełchatów [AUDIO]

Jeden z weekendowych pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej z Łodzi do Warszawy będzie nosił nazwę "Skra". To sposób uczczenia trzecich urodzin ŁKA, a jednocześnie promocji klubu PGE Skra Bełchatów.

W poniedziałkowej (12 czerwca) ceremonii nadania imienia na dworcu Łódź Fabryczna wzięli udział siatkarze Skry, którzy otrzymali też "złote bilety" uprawniające do bezpłatnego przejazdu. Pociągi ŁKA zachęcają do podróżowania, szkoda tylko, że nie dojeżdżają do Bełchatowa – żałuje Mariusz Wlazły. - Komfort podróży takim pociągiem jest zupełnie inny niż ja pamiętam swoje podróże sprzed kilku lat. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze nie jedną okazję, by tym pociągiem jechać. Z Bełchatowem o tyle jest kłopocik, bo tam nie ma stacji - mówi siatkarz.

 

Na jednym ze składów ŁKA pojawiły się naklejki z wizerunkami siatkarzy Skry, a w środku – oznaczone ich nazwiskami siedzenia.​ Pociąg będzie kursował już od najbliższej soboty.

Czytaj też: Łódź: Zmiany rozkładów jazdy MPK na Teofilowie [SZCZEGÓŁY]

 

Więcej na ten temat w materiale reportera Romana Czubińskiego:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

46 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 38 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 9 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 16 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy