ŁKA nazwało pociąg na cześć Skry Bełchatów [AUDIO]

Jeden z weekendowych pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej z Łodzi do Warszawy będzie nosił nazwę "Skra". To sposób uczczenia trzecich urodzin ŁKA, a jednocześnie promocji klubu PGE Skra Bełchatów.

W poniedziałkowej (12 czerwca) ceremonii nadania imienia na dworcu Łódź Fabryczna wzięli udział siatkarze Skry, którzy otrzymali też "złote bilety" uprawniające do bezpłatnego przejazdu. Pociągi ŁKA zachęcają do podróżowania, szkoda tylko, że nie dojeżdżają do Bełchatowa – żałuje Mariusz Wlazły. - Komfort podróży takim pociągiem jest zupełnie inny niż ja pamiętam swoje podróże sprzed kilku lat. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze nie jedną okazję, by tym pociągiem jechać. Z Bełchatowem o tyle jest kłopocik, bo tam nie ma stacji - mówi siatkarz.

 

Na jednym ze składów ŁKA pojawiły się naklejki z wizerunkami siatkarzy Skry, a w środku – oznaczone ich nazwiskami siedzenia.​ Pociąg będzie kursował już od najbliższej soboty.

Czytaj też: Łódź: Zmiany rozkładów jazdy MPK na Teofilowie [SZCZEGÓŁY]

 

Więcej na ten temat w materiale reportera Romana Czubińskiego:

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl

45 min
Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: o której walka wieczoru Polsat Boxing Night 24.06?

Adamek - Haumono: to walka wieczoru jaką zobaczymy podczas Polsat Boxing Night 2017. O której rozpocznie się pojedynek? Sprawdźcie na ESKA.pl

1 godz. 6 min.
Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Stick Roller zastąpi Fidget Spinner! Jak się bawić? [TRICKI]

Fidget Spinner jest zabawką, którą chciał mieć każdy! Teraz jednak czas na nową zabawkę od tego samego producenta - Fidget Stick Roller! Jak się bawić? Jak wykonać poszczególne sztuczki? Szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 23 min.
Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska 2017: kiedy jest i jak ją obchodzimy?

Noc Świętojańska to inaczej Wigilia Św. Jana - kiedy jest i jak obchodzimy to święto? Co wspólnego z nocą świętojańską ma Noc Kupały? 

1 godz. 43 min.

24 czerwca Gru, Dru i Minionki w Łodzi! Odwiedź imprezę! Zapraszamy!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy