Koniec budowy ronda na Retkini. Kiedy kierowcy pojadą Juszczakiewicza? [SZCZEGÓŁY]

Chwila, na którą mieszkańcy Retkni długo czekali. Zakończyły się prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Konstantynowskiej i Juszczakiewicza.

Zakończyły się prace budowlane nad rondem turbinowym na skrzyżowaniu Konstantynowskiej i Juszczakiewicza. Jak informuje Zarząd Inwestycji Miejskich, kierowcy będą mogli przejechać nim już od najbliższego wtorku (18 lipca). Jednocześnie otwarta zostanie także ulica Juszczakiewicza. Po ustawieniu się na odpowiednim pasie zostaniemy poprowadzeni przez linie do odpowiedniego wylotu.
Nowa organizacja ruchu ma upłynnić ruch oraz poprawić bezpieczeństwo. W ramach inwestycji wykonano również chodnik na ulicy Juszczakiewicza. Wokół skrzyżowania zasadzono około stu drzew, a na samym rondzie pojawiły się ozdobne krzewy.

Czytaj też: Zmiany w Łódzkim Rowerze Publicznym: Nowe oprogramowanie i nagroda dla zgłaszającego porzucony rower

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

1 godz. 0 min.
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

1 godz. 32 min.
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

1 godz. 33 min.
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

6 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy