Długi weekend w woj. łódzkim zebrał żniwo [STATYSTYKI]. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku pod Strykowem

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend w woj. łódzkim zebrał żniwo [STATYSTYKI]. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku pod Strykowem Policja; Policja
Ilustracja do artykułu Długi weekend w woj. łódzkim zebrał żniwo [STATYSTYKI]. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku pod Strykowem

Od 14 do 18 czerwca policja prowadziła akcję "Bezpieczny weekend". Niestety, nie obyło się bez wypadków, w tym także śmiertelnego.

Jak informuje Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, od środy do niedzieli do północy policjanci na terenie województwa łódzkiego odnotowali 43 wypadki drogowe, w których rannych zostało 51 osób. Policja wyjaśnia okoliczności jednego śmiertelnego zdarzenia drogowego. Doszło do niego w sobotę, 17 czerwca, około godziny 2:30 na drodze powiatowej w miejscowości Nowostawy Górne w gminie Stryków. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący samochodem audi na łuku drogi w Nowostawach Górnych, jadąc od strony drogi wojewódzkiej nr 708, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze. Pojazd przodem uderzył w betonową kapliczkę. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji, kierowca zmarł na miejscu zdarzenia. Policja złapała 102 pijanych kierowców.

Czytaj też: Łódź: Uciekli z miejsca wypadku, z tyłu przewozili dziecko. W wytropieniu ich pomógł policyjny pies

 

W ubiegłym roku, w ciągu 5 dni działań na drogach województwa łódzkiego w tym samym okresie, policjanci odnotowali 56 wypadków, w których 1 osoba zginęła, a 89 odniosło obrażenia. Zatrzymano także 125 nietrzeźwych kierujących. 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?

21 sierpnia 2017, 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 

21 sierpnia 2017, 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.

21 sierpnia 2017, 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.

21 sierpnia 2017, 16:42

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy