Boże Ciało 2017: Kilkadziesiąt autobusów MPK Łódź zmieni trasy na czas procesji [SZCZEGÓŁY]

Zdjęcie z artykułu: Boże Ciało 2017: Kilkadziesiąt autobusów MPK Łódź zmieni trasy na czas procesji [SZCZEGÓŁY] Ulicami Łodzi przejdą procesje, będą utrudnienia; pixabay.com /CC0, fot. Unsplash
Ilustracja do artykułu Boże Ciało 2017: Kilkadziesiąt autobusów MPK Łódź zmieni trasy na czas procesji [SZCZEGÓŁY]

W czwartek (15 czerwca), w związku z procesjami, które przejdą ulicami Łodzi, zmienią się trasy kilkudziesięciu autobusów MPK Łódź. Sprawdźcie szczegóły!

W czwartek (15 czerwca) wypada Boże Ciało. Ulicami Łodzi, w rejonie kościołów, przejdą zatem procesje parafialne. W tym czasie w wielu miejscach dojdzie do czasowego zatrzymania ruchu lub skierowania objazdami wybranych linii tramwajowych i autobusowych.

Czytaj też: Zmiany rozkładów jazdy MPK na Teofilowie [SZCZEGÓŁY]

 

Przewidywane trasy objazdów oraz zatrzymania ruchu związane z przejściami procesji:

50A, 50B, 50C: Pabianicka (Trasa Górna -   Ciasna) 10:45-12:00 - zatrzymanie    

51:
- Uniwersytecka kier. północny   (Jaracza - Pomorska) 11:00-12:30 - objazd Narutowicza,   Kopcińskiego  
- Wycieczkowa   (Rogowska - Kryształowa) 11:00-12:00 - zatrzymanie
- Okólna od   Zgierza do Klasztoru 12:00-13:30 - zatrzymanie     

52:  Pabianicka (Trasa Górna -   Ciasna) 10:45-12:00 zatrzymanie    

53A-E:
- Uniwersytecka kier. północny   (Jaracza - Pomorska) 11:00-12:30 - objazd Narutowicza,   Kopcińskiego  
- Rynek   Nowosolna 11:30-12:30 zatrzymanie   

54A-D:
- Rynek Nowosolna 11:30-12:30 zatrzymanie
- Mileszki 10:45-12:00 zatrzymanie
- Niciarniana (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00-11:40 zatrzymanie    

55:
- Śmigłego Rydza   (Skierniewicka) 12:00-13:00 zatrzymanie   
- Kusocińskiego   (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30-11:30 - objazd Popiełuszki,   Wyszyńskiego, Retkińska   
- Obywatelska (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40-13:00 zatrzymanie   
- Retkińska   przy Zagrodniki      11:15-11:45   zatrzymanie
- Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:30-13:00 - objazd Dąbrowskiego,   Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach   
- Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:00-14:00 Dąbrowskiego,   Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach    

57: Sienkiewicza (Nawrot - Tuwima) 11:30-13:00  objazd w kier.  północnym Piłsudskiego, Kościuszki, Narutowicza/ w kierunku południowym:   Tuwima, Kościuszki, Zamenhofa        
- 58A-C: Jaracza (Kopcińskiego -   Uniwersytecka) 11:00-12:30 - objazd Narutowicza z   pominięciem Jaracza (bez podjazdu na przystanek Narutowicza-Tramwajowa)    

59:
- Plac Wolności  10:45-12:00 - objazd Zachodnia,   Próchnika, Gdańska, Legionów
- Zgierska  (Julianowska - Biegańskiego) 11:00-11:30 zatrzymanie   
- Zgierska  (Czereśniowa) 11:00-11:45 zatrzymanie    

60A-D: Uniwersytecka kier. północny   (Jaracza - Pomorska) 11:00-12:30 - objazd  Narutowicza i   Kopcińskiego       

61: Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00-13:30 zatrzymanie   

64:
- Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00-12:45 - objazd Wojska Polskiego z pominięciem Spornej   
- Organizacji WiN  (Młynarska-Franciszkańska) 10:50-11:50 zatrzymanie
- Bałucki Rynek   - Zawiszy Czarnego 11:00-12:00 zatrzymanie
- Niciarniana   (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00-11:40 zatrzymanie   
- Janosika (Wyżynna) 11:00-12:00 zatrzymanie       

63: Pabianicka (Trasa Górna -   Ciasna) 10:45-12:00 zatrzymanie     - Zaolziańska (Ciasna - Karpacka) 11:15-11:45  - objazd Paderewskiego z   pominięciem Zaolziańskiej     

65:
- Żeromskiego (Curie Skłodowskiej   - Kopernika) 10:30-12:00 zatrzymanie   
- Curie   Skłodowskiej (Łąkowa - Żeromskiego) 10:30-12:00 - objazd Mickiewicza,   Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia   
- Łąkowa (Mickiewicza - Curie   Skłodowskiej) 10:30-12:00 - objazd Mickiewicza,   Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia       

66: Okólna  12:00-13:30 zatrzymanie   

67: Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00-13:30 zatrzymanie  

68: Popiełuszki (Wyszyńskiego -   Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   A. Krajowej, Maratońska  

69,69A,69B:
- Popiełuszki (Wyszyńskiego -   Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   Retkińska, Maratońska  
- Felińskiego (   Anczyca - Tatrzańska) 11:30-14:00 - objazd Gojawiczyńskiej,   Śląska, Niższa, Broniewskiego w obu kierunkach   
- Obywatelska   (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40-13:00 zatrzymanie

70:
- Kopcińskiego (rondo Solidarności   - Jaracza) 11:00-12:30 - objazd w kier.   południowym: Uniwersytecka, Narutowicza
- Tatrzańska   (Felińskiego - Rydla) 11:30-13:00 - objazd w kier. północnym: Broniewskiego, Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego/ w kier. południowym:   Tatrzańska, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa   
- Sporna (W. Polskiego -   Bracka) 11:00-12:00 - objazd Strykowska,   Inflancka   
- Śmigłego   Rydza (Skierniewicka) 12:00-13:00 zatrzymanie   
- Inflancka   (Zagajnikowa - Gibalskiego) 10:45-11:30 zatrzymanie      

71A, 71B: Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:30-14:00 - objazd w kier. północnym: Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego, Tatrzańska/ w kier. południowym:   Dąbrowskiego zawraca przy Tatrzańskiej, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Śląska    

72:
- Sieradzka (Plac   Niepodległości - Rzgowska ) 12:00-13:00 -  wjazd na pl.   Niepodległości od ul. Rzgowskiej   
- Rzgowska   (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50-12:00 zatrzymanie
- Zakładowa   przy Olechowskiej  12:00-13:00 zatrzymanie
- Felińskiego (   Anczyca - Tatrzańska) 13:00-14:00 - objazd Gojawiczyńskiej,   Śląska, Niższa, Broniewskiego w obu kierunkach    

73:
- Zgierska (Julianowska -   Biegańskiego) 11:00-11:30 zatrzymanie
- Plac   Wolności  10:45-12:00 - objazd Zachodnia,   Próchnika, Gdańska, Legionów        

74A,74B:
- Podchorążych (Złotno) 11:00-12:00 zatrzymanie
- Żeromskiego (Curie   Skłodowskiej - Kopernika) 10:30-12:00 zatrzymanie
- Wólczańska (Czerwona -   Skorupki) 10:45-12:00 Wólczańska,   Pabianicka  

76:
- Popiełuszki (Wyszyńskiego -   Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   Retkińska
- Rojna   (Traktorowej do Pasjonistów) 10:50-12:15 - objazd Traktorowa,   Aleksandrowska, Kaczeńcowa       

79:
- Klonowa (Limanowskiego -   Lutomierska) 12:10-13:30 zatrzymanie  
- Plac Wolności  10:45-12:00 - objazd Zachodnia,   Próchnika, Gdańska, Legionów  

80:
- Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30-11:30 - objazd Popiełuszki,   Wyszyńskiego, Retkińska   
- Zakładowa   przy Olechowskiej  12:00-13:00 zatrzymanie   
- Nawrot   (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:30-13:00 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Nawrot   (Wodna-Wysoka) 11:00-12:00 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Nawrot   (Przędzalniana - Nowa) 10:45-12:00 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Tuwima (   Kilińskiego - Sienkiewicza) 11:30-13:00 - objazd Piłsudskiego,   Kościuszki   

81:
- Julianowska (Orzeszkowej - Zgierska) 11:30-13:00 zatrzymanie  - Sporna (W.   Polskiego - Bracka) 11:00-12:00 Strykowska,   Inflancka   
- Inflancka   (Zagajnikowa - Gibalskiego) 10:45-11:30 zatrzymanie   

82A 82B:
- Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00-13:00 zatrzymanie   / 82A zawróci przy Gajcego / Przylesie   
- Zakładowa przy   Olechowskiej  12:00-13:00 zatrzymanie   

83:
- Jaracza (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00-12:30 - objazd Tuwima, Nowa,   Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki  
- Nawrot   (Przędzalniana - Nowa) 10:45-12:00 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Nawrot   (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:15-13:30 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Nawrot   (Wodna-Wysoka) 11:00-12:00 - objazd Sienkiewicza,   Piłsudskiego, Kopcińskiego   
- Rojna   (Traktorowej do Pasjonistów) 10:50-12:15 - objazd Traktorowa,   Aleksandrowska   
- Rydzowa (Wici   - Rojna) 11:00-12:00 - objazd Aleksandrowska,   Kaczeńcowa w obu kierunkach   
- Tuwima (   Kilińskiego - Sienkiewicza) 11:30-13:00 - objazd Tuwima, Nowa,   Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki  

84A, 84B:
- Rydzowa (Wici - Rojnej) 11:00-12:00 - objazd Aleksandrowska,   Szczecińska   
- Rojna   (Rydzowa - Wici) 12:00-12:30 - objazd Aleksandrowska,   Szczecińska    

85A:
- Franciszkańska (Organizacji WiN - Tokarzewskiego) 11:15-11:45 zatrzymanie   
- Sterlinga (Rewolucji 1905r. -   Pomorska) 10:15-12:00 zatrzymanie     
- Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 10:45-11:30 zatrzymanie   

85B:
- Franciszkańska (Organizacji WiN - Tokarzewskiego) 11:15-11:45 zatrzymanie
- Sterlinga (Rewolucji 1905r. -   Pomorska) 10:15-12:00 zatrzymanie   

86:
-  Rewolucji 1905r. (POW - Sterlinga) 10:15-12:00 - objazd Próchnika,   Wólczańska, Zielona, Narutowicza   
- 6 Sierpnia   (Strzelców K. - Pogonowskiego) 11:15-12:15 zatrzymanie  
- Rewolucji   1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 10:45-12:00 - objazd Próchnika,   Wólczańska, Zielona, Narutowicza   
- Popiełuszki   (Wyszyńskiego - Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   Retkińska, Maratońska   

87A:
- Klonowa / Lutomierska 13:00-13:30 zatrzymanie   
- Inowrocławska (Żubardzka - Wielkopolska) 13:00-13:30 - objazd Włókniarzy   zawraca przy Drewnowskiej   
- Ogrodowa (Cmentarna-Gdańska) 11:00-12:00 - objazd Drewnowska,   Zachodnia, Ogrodowa   

87B:  
- Klonowa / Lutomierska 13:00-13:30 zatrzymanie     
- Inowrocławska   (Żubardzka - Wielkopolska) 13:00-13:30 zatrzymanie   

88A:
- Tuwima ( Kilińskiego - Sienkiewicza) 11:30-13:00 - objazd al.   Scheiblerów, Narutowicza, Sienkiewicza, Tuwima   
- Żeromskiego   (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 10:30-12:00 zatrzymanie   
- Pienista 10:30-11:30 zatrzymanie   

89: Nastrojowa (Pstrągowa - Romantyczna) 17:30-18:30 - objazd Sikorskiego,   Zgierska z pominięciem Nastrojowej   

90A 90B: Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00-13:00 zatrzymanie   

90C:
- Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00-13:00 zatrzymanie     
- Bedoń 12:30-13:30 - w   podanych godzinach bez wjazdu Bedoń/Kościół    

91A, 91C: Rynek Nowosolna 11:30-12:30 zatrzymanie

92: Kolumny (Tomaszowska - Brójecka) 11:00-11:45 - trasa skrócona   do Tomaszowska/Kolumny   

93: Pabianicka (Trasa Górna - Ciasna) 10:45-12:00 zatrzymanie   

94: Popiełuszki (Wyszyńskiego -   Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   Armii Krajowej, Maratońska  

95A, 95B: Św. Wojciecha (Błękitna-Mieszczańska) 12:00-13:00 - objazd Rzgowską z   pominięciem ul. Kurczaki   

96:
- Rojna (Rydzowa - Wici) 12:00-12:25 zatrzymanie
- Rojna   (Traktorowej do Pasjonistów) 10:50-12:15 - objazd Aleksandrowska,   Kaczeńcowa    
- Traktorowa   (Grabieniec - Rojna) 10:50-12:15 - objazd Aleksandrowska,   Kaczeńcowa   
- Rewolucji   1905r. (POW - Sterlinga) 10:15-12:00 - objazd Północna,   Kilińskiego, Narutowicza   
- Rewolucji   1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 10:45-12:00 - objazd Północna,   Kilińskiego, Narutowicza  
- Zakładowa   przy Olechowskiej  12:00-13:00 zatrzymanie   
- Śmigłego   Rydza (Skierniewicka) 12:00-13:00 zatrzymanie   
- Wielkopolska   - Inowrocławska 13:00-13:30 zatrzymanie   
- Jaracza   (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00-12:30 - objazd Kopcińskiego,   Rondo Solidarności, Uniwerystecka, Jaracza   
- Lutomierska   (Klonowa-Sprawiedliwa) 12:15-12:45 zatrzymanie   
97A, 97B: Podchorążych (Złotno) 11:00-12:00 zatrzymanie

99:
- Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii   Krajowej) 10:30-11:30 - objazd Popiełuszki,   Wyszyńskiego, Retkińska   
- Klonowa   (Limanowskiego - Lutomierska) 12:10-13:30 zatrzymanie   
- Armii Krajowej   (Wyszyńskiego - Kusocińskiego) 10:30-11:30 - objazd Popiełuszki,   Wyszyńskiego, Retkińska  

G1, G2: Popiełuszki (Wyszyńskiego - Maratońska) 11:30-13:00 - objazd Wyszyńskiego,   Armii Krajowej, Maratońska 

Z41:

-  Pabianice: Warszawska przy Starym Rynku 10:15-11:15 zatrzymanie   
- Pabianice:   Zamkowa (Konopnickiej-Wyszyńskiego) 10:20-12:30 zatrzymanie
- Pabianice:   Warszawska przy Kaplicznej 16:45-18:00 zatrzymanie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

45 min
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!

1 godz. 37 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

3 godz. 8 min.
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?

4 godz. 15 min.

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)



Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkoła ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>



Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy